• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Gdzie w Warszawie chodziłyście się odmłodzić i czy po zabiegach medycyny estetycznej można normalnie wrócić do codziennych aktywności, czy jednak trzeba zostać chwilę w domu, aby skóra się zregenerowała?

Antekkk

Posty: 3

 
Spróbuj na pierwszy raz bezinwazyjny lifting. Jak dobrze wybierzesz to masz praktycznie wyniki porównywalne do operacji plastycznej.

namok

Posty: 7

 
Mam bardzo dobre doświadczenia po wypełnianiu zmarszczek kwasem hialuronowym. Byłam na konsultacjach w https://www.teambeauty.pl/wype%C5%82nianie-zmarszczek-kwasem-hialuronowym-aliaxin i od razu się zdecydowałam. Efekt mi obiecywali na minimum rok, a już minął rok i kilka miesięcy, a dalej super wyglądam, więc bezpiecznie konsultują, jak widać :)

Kowalski

Posty: 15

 
Kwas hialuronowy na pewno się sprawdzi, ale nie oczekuj trwałości dożywotniej, tylko na rok, dwa maksymalnie.

Jacuś

Posty: 12

 
Zrób sobie coś testowego, niewielka dawka wypełniacza, coś w tym stylu. Bezinwazyjne zabiegi na pewno lepsze od inwazyjnych. O tym cały czas pamiętaj.

dabuj45

Posty: 7

 
Czasami opłaca się od razu umówić z koleżankami, bo grupowe rabaty to absolutny standard w branży piękna.

Kobitka22

Posty: 8

 
W Warszawie jest wysoka jakość salonów piękna. Mnóstwo ludzi zza granicy wpada się odświeżyć. U mnie w sąsiedztwie standard

Lupusx

Posty: 12

 
Popatrz też, jakie preparaty odmładzające najwyżej w branży się ocenia. Na razie jestem zainteresowana technologią linerase, podobno niezła i idealna do zabiegów igłowych.

Lalka

Posty: 6

 
Operacje plastyczne podobno zmieniają osobowość, więc lepiej zostać przy medycynie estetycznej szczerze mówiąc.

Asia

Posty: 10