• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

naturalne kosmetyki

naturalne kosmetyki

Naturalne, ekologiczne maski algowe – gdzie kupić, jakie polecacie? Dużo dobrego słyszałam na temat alg i w końcu chciałabym z czegoś takiego zacząć regularnie korzystać. Jestem na macierzyńskim mam trochę więcej czasu żeby o siebie zadbać, dzieciątko jest malutkie dużo śpi, także mam trochę wolnego wtedy :)

Klara323

Posty: 8

 
Mi to się nie chce za bardzo różnych kremów w ciało regularnie wcierać. Czasami męża o to proszę, ale też nie zawsze jest taka okazja, że mamy na to czas i energię. A jednak takie kremy, balsamy i inne nawilżające rzeczy to by trzeba było codziennie używać żeby był efekt.

Oct714

Posty: 9

 
Wiesz co mogę sklep na e-naturalne.pl polecić. Parę zakupów już tam zrobiłam i zawsze kosmetyki docierały sprawnie i były świeże, z odpowiednią datą ważności. Nie musiałam się w każdym razie śpieszyć z tym, żeby szybko zużyć maskę, czy peeling, bo się przydatność lada dzień kończy...a niektóre sklepy niestety takimi kosmetykami z końcówką świeżości handlują.

amrmas22

Posty: 7

 
Dużo mam dermokosmetyków w domu, ale często one są właśnie najlepszym wyborem przy nadwrażliwej skórze, a taką mam. Jak tylko pogoda za oknem jest upalna, albo zimą jak mocno wieje wiatr to już wiem że spacery nie za bardzo wchodzą wtedy w grę i lepiej posiedzieć w domu.

Damiano

Posty: 9

 
Moja skóra twarzy jest wyjątkowo wybredna. Samego podkładu który by mnie nie alergizował to szukałam kilka miesięcy i tak samo jest z każdym innym kosmetykiem. Zazdroszczę babką które nie mają takich kłopotów z cerą.

dzipkis

Posty: 12

 
Na pewno naturalne kosmetyki są lepsze ale też ciężko je dostać i też bywają sporo droższe. Także coś za coś. I też nie jestem pewna jak jest z ich trwałością – czy jeśli mają mało chemii w składzie to długo postoją? Ktoś wie?

erykdd

Posty: 6