• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Okulary korekcyjne męskie, dobry sklep

Okulary korekcyjne męskie, dobry sklep

Dzień dobry. Gdzie zdobędę okulary dziecięce przeciwsłoneczne? Prosiłabym o szczegółowe namiary!

Fanatyk

Posty: 10

 
Czytałem niedawno, że okulary przeciwsłoneczne powinny posiadać filtr UV, natomiast większa część jest go pozbawiona. Rozumiem, że oznacza to, że mogą niekorzystnie wpływać na mój wzrok?

Tak zrozumiałem z Waszych odpowiedzi, więc jestem zaniepokojony.

Czarek

Posty: 10

 
Noszę już trzecie z rzędu okulary korekcyjne.

Nie zgodzę się z tym, że są one w stanie posłużyć przez krótki okres czasu, bo moje używam już czwarty rok. Wszystko zależy od wieku ich użytkownika, a także tego, w jaki sposób żyjemy. Żyjąc intensywnie nietrudno oto, aby uszkodzić przypadkowo okulary, a to kosztowna wpadka.

Goral6

Posty: 18

 
Niedawno byłam u okulisty i okazało się, że mam niewielką wagę. Z tego względu rozglądam się za tym, jakie okulary korekcyjne damskie wybrać. Mam nadzieję, że uda mi się zamknąć w satysfakcjonująco niskiej kwocie. Jestem zupełnie zielona, jeśli chodzi o okulary i koszty związane z ich zrobieniem w salonie.

Miner-ooo

Posty: 22

 
Długo zastanawiałam się nad tym, gdzie będę w stanie zdobyć odpowiednio wyglądające okulary korekcyjne damskie. Odwiedziłam kilka salonów, przejrzałam oferty wielu sklepów internetowych i… nadal nie dokonałam wyboru. Czasami oprawki są wręcz beznadziejne.

Nie dziwię się, że Wy również potraficie mieć podobny problem :)

Dagmara87

Posty: 17

 
Kilka tygodni temu kupowałem okulary korekcyjne męskie i byłem pozytywnie zbudowany tym, jaki miałem wybór. Koszt – odnośnie tej kwestii wolałbym się za mocno nie wypowiadać, albowiem wiadomo, iż to jednorazowy wydatek na kilka lat, a zapłaciłem ponad tysiąc pln. Ale cóż, za jakość trzeba płacić.

Programista

Posty: 17

 
Dla mnie zawsze spore wyzwanie stanowiły okulary dziecięce. Wybierałam zawsze oprawki mojemu synowi, ale brałam pod uwagę ich wygląd, choć nie ukrywam, że na pierwszym miejscu stawiałam jednak ich trwałość. Dziecko jak to dziecko. Czasami zdarzy mu się usiąść na okularach lub potrafią mu spaść.

bartek1922

Posty: 16

 
Dziwi mnie, że sporo ludzi rezygnuje z tego, aby nosić okulary korekcyjne.

W sumie tylko w ten sposób bez konieczności operacji można poprawić swój wzrok. Niepotrzebnie założenie okularów powoduje, że wyglądamy gorzej. Odnosi się to także do kobiet, jak i mężczyzn.

Gregor55

Posty: 14

 
Moja córka zapragnęła niedawno dostać okulary dziecięce przeciwsłoneczne. Poczytałam nieco na ich temat. Obecnie szukam okularów, które posiadałyby odpowiedni filtr UV, a jednocześnie spełniły oczekiwania mojej kilkuletniej córki.

Wydawało mi się, że będzie łatwiej!

wicio149

Posty: 22

 
Wydaje mi się, że mogę polecić Wam stosowny sklep z okularami przeciwsłonecznymi. Osobiście skorzystałem z możliwości kupna takich okularów: http://glama.pl/?product=gucci-gg-3576s-wg6s2 w sklepie, do którego link podałem. Byłem zaspokojony zarówno z usług sklepu internetowego, który prędko dostarczył produkt dobrze zapakowany :)

cezar

Posty: 10