• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

zabiegi na wrastające paznokcie Londyn

zabiegi na wrastające paznokcie Londyn

Hello. Mam sprawę odnośnie lekarzy w Londynie. Gdzie są w stanie pomóc na naprawdę zniszczone paznokcie, trochę wrastające a trochę po prostu zniszczone. Jaki zabieg, u kogo i za ile?

Mmatckhew

Posty: 3

 
Zawsze tak jest że najlepsze efekty daje leczenie we wczesnym etapie jakiejś choroby. Ale wiadomo że mało kto ma hopla na punkcie profilaktyki i dbania o zdrowie więc do lekarza ludzie najczęściej idą w ostateczności. Taka prawda.

minus56

Posty: 4

 
Jest sporo obcokrajowców w branży medycznej w Londynie ale może to też dobrze bo często można na Polaka trafić. Generalnie w lOndynie to czasami częściej spotyka kogoś z Łomianek niż londyńczyka z dziada pradziada :)

ZaNK3R

Posty: 11

 
Mi to bardzo pomogli przy wrastającym paznokciu w klinice w Clapham (tu masz cennik u nihc -sw11clinic-clapham.co.uk/ingrowing-toe-nail-treatment-ingrown-toenails-clinic-london-ingrown-toenail-removal). Bardzo jestem zadowolony bo w końcu mogę normalnie chodzić I nie czuć bolu. Po kilka latach naprawdę cierpienia w końcu zaczałem normalnie funkcjonowac.

Yuri20

Posty: 6

 
Teraz jest w ogóle w tej zachodniej medycynie taka moda żeby przepisywać na wszystko tabletki. W Polsce już też to powoli wchodzi ale jednak wciąż jeszcze u nas lekarze nie mają aż tak lekkiej ręki w wypisywaniu recept na wszystko.

Klaudi

Posty: 6

 
System zdrowony w Polsce jest przeciążony I prędzej czy później to walnie moim zdaniem. Albo coś się zmieni, albo będzie tylko gorzej. Jak słyszę że lekarze pracują po kilkanaście godzin na dobę...to jak mają mieć potem cierpliwość do pacjenta jak ledwo stoją na nogach?

alus

Posty: 8