• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Klinika lekarska Warszawa

Klinika lekarska Warszawa

Potrzebny jest mi alergolog w Wawie, jakieś propozycje? Ogólnie szukam jakiejś dobrej przychodzi rodzinnej, gdzie mogłabym chodzić z dziećmi, ale też sama do lekarza. Gdzie się leczycie?

bartek33

Posty: 6

 
Nie jestem w stanie napisać opinii o wszystkich lekarzach, ale jeśli chodzi o prowadzenie ciąży i pana Wójtowicza to polecam City Clinic. Z innymi lekarzami tutaj nie miałam kontaktu, ale opinie są raczej okej, zwłaszcza jeśli chodzi o pediatrów. Sam centrum jest bardzo stylowo zaaranżowane, można się poczuć bezpiecznie i komfortowo.

Penio

Posty: 15

 
Mi dużo pomogli jak chorowałam w klinice City Clinic. Mają tutaj zawsze czas dla pacjenta, można się lekarza o wszystko dopytać, zrobić komplet badań. Nigdy nie miałam takiej sytuacji, żeby mnie lekarz jakoś zbywał, a niestety ale z tego co słyszę to jest to norma...nawet w tych lepszych, prywatnych przychodniach.

asulka002

Posty: 11

 
Mój mąż niedawno zaczął chodzić pierwszy raz w życiu do lekarza, konkretnie do City Clinic. Dobrze, że się w końcu wziął za siebie, bo po 50 – tce to jednak ryzyko chorób wzrasta gwałtownie. Bardzo sobie chwali, zwłaszcza urologa mają dobrego. Prywatne, ekskluzywne centrum, można liczyć na kompleksowe podejście, wraz z wszystkimi niezbędnymi badaniami robionymi na miejscu w laboratorium.

Fiflek

Posty: 20

 
Leczę się w klinice City Clinic -cityclinic.pl. Jest okej, szczerze powiem, że zrobili na mnie duże wrażenie już od pierwszego kontaktu. Pani w rejestracji bardzo miła i kompetentna, wszystko mi wyjaśniła, umówiła do lekarza na godzinę którą chciałam.

basieńka

Posty: 16

 
Na szczepieniach byłam w City Clinic i mam zamiar u nich już być na stałe. Robią szczepienia na grypę, kleszcze, WZW, pod tym względem oferta jest dość szeroka. Rodzinne centrum medyczne, założone przez rodziców z synem. Oferta też jest pod rodziny, można przyjść z dzieckiem, albo mamę seniorkę zapisać tak samo.

Krakus

Posty: 8