• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Gdzie robią odmładzanie twarzy?

Gdzie robią odmładzanie twarzy?

Dzień dobry. Czytałem ostatnio o czymś takim jak joga twarzy. Czy to naprawdę taka fajna sprawa?

Może ktoś już z doświadczenia coś napisze.

Rico

Posty: 9

 
Cześć.

No przed zakupem takiego prezentu można zrobić wywiad z koleżanką czy jej to w ogóle spasuje. Choć jeśli to twoja najlepsza przyjaciółka to na pewno wiesz co ona lubi więc nie będzie problemu z wyborem.

Jooozek

Posty: 24

 
Dzień dobry.

Szukając informacji na temat zabiegów kosmetycznych trafiłam na to forum. Może powiem szczegółowo iż chodzi mi o moją mamę. Chciałabym jej trochę pomóc zadbać o siebie tylko się zastanawiam od czego zacząć.

Iwona3

Posty: 17

 
Hej. Ciężko tak coś polecić, musisz konkretnie napisać które usługi cię interesują, co chciałabyś zrobić.

Bywa iż dany salon zajmuje się wszystkim ale są takie salony specjalistyczne, jakie naprawdę fachowo podchodzą do tematu i się zajmują określoną partią ciała.

Olipet56

Posty: 8

 
Hej. Zgadzam się, że ostatnio stały się bardzo modne prezenty typu karnety na wejście w różne miejsce.

Mojemu mężowi zafundowałam karnet na siłownię, za co był mi bardzo wdzięczny ;)

Lamey

Posty: 17

 
Dzień dobry. To absolutna prawda że wizyta w salonie kosmetycznym wpływa na nastrój kobiety. Ja to już sprawdziłem na własnej kobiecie, dzięki czemu wiem już dziś jak prędko ją ugłaskać.

Watuniaa

Posty: 18

 
Hej. Powinność każdego jest żeby dbać o swoje ciało. Nie wystarczy dbać tylko o zdrowie jako takie ale o całe ciało, jakie na pewno trafnie zakonserwowane kosmetykami długo będzie radowało właściciela młodym i ładnym wyglądem.

Lalka

Posty: 15

 
Witam. No czasami w życiu tak bywa, że coś pod górkę idzie. Ale to nic albowiem to minie, jak zresztą wszystko inne. Nie ma co się martwić na zapas.

Polaczek90

Posty: 23

 
Witam. To prawda że nasze mamy raczej o siebie nie dbają. Przypadek mojej mamy jest dość ciężki. Ma niezwykle zniszczoną postarzałą twarz. Nie jest jeszcze niezwykle stara, ledwo przekroczyła pięćdziesiąt lat i tym niezwyklej chce jej pomóc.

Poison76

Posty: 22

 
Dzień dobry. To absolutna prawda że wizyta w salonie kosmetycznym wpływa na nastrój kobiety. Ja to już sprawdziłem na swojej kobiecie, dzięki czemu wiem już dziś jak szybko ją ugłaskać.

bogdan66

Posty: 18