• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

gdzie kupie urządzenia do ćwiczeń

gdzie kupie urządzenia do ćwiczeń

Kompletuję wyposażenie swojej prywatnej siłowni w domu i w sumie to co najważniejsze czyli krążki już mam...:P Teraz pozostaje dokupić stojaki, ławeczki może jakiś drążek też. Gdzie zamawiać? Szukam czegoś solidnego na lata, a nie rzeczy z chińskiego stalopodobnego materiału.

syrena88

Posty: 5

 
Heh, aż mi się mój pierwszy rekord w wyciskaniu na ławeczce przypomniał – 36 kilo, niebotyczny ciężar, co nie? Dobrze że trochę się przez ostatnie lata rozwinąłem w temacie ;)

alklu7

Posty: 9

 
Słyszałem historię parę dni temu od kumpla że się jemu znajomemu ławeczka podczas wyciskania złożyła...o masakra nie chciałbym czegoś takiego przeżyć.

edmundzio

Posty: 6

 
Nie za bardzo mi teraz jakiś sklep ze sprzętem do głowy przychodzi, chociaż na pewno mogę powiedzieć że dużo się zmieniło na lepsze, jest o wiele łatwiej dostać dobry atlas, ławeczkę czy gry niż kiedyś.

namok

Posty: 7

 
Ludzie mają taką tendencję że jak pierwszy raz przychodzą na siłownię to od razu sobie nakładają na sztangi ponad miarę...nie ma to żadnego sensu a tylko krzywdę można sobie zrobić, lepiej zacząć od treningu z obciążeniem własnego ciała.

Ciapek

Posty: 10

 
Sprzęt do siłowni w sumie wcale nie jest taki drogi jak myślałem. No chyba że ktoś chce kupić orbitrek, bieżnię elektryczną czy cały atlas to wtedy rzeczywiście koszty są sporawe.

czes212

Posty: 17

 
Na siłowni najczęściej ostatni nogi robię. Przez wiele lat zaniedbywałem ten trening i teraz w końcu się przemogłem, żeby trochę pomachać z ciężarkami nogami właśnie. Wiadomo jak to jest – każdy chce mieć fajna klatę, bica, barki czy plecy a o nogach się nie myśli za bardzo.

rz3zn!k

Posty: 7

 
U mnie w mieszkaniu najważniejszym sprzętem do ćwiczeń jest...mata ;) Najważniejsze żeby było się na czym położyć, wyłożyć do planku choćby i reszta mi jest zupełnie zbędna.

TomekK

Posty: 13

 
Na siłowni mam ustawione sprzęty K Sport głównie, na pewno ławeczka pod sztangą jest ich i tak samo stojaki też są u nich na stronie k-sport.com.pl kupowane. Polecam, jakościowo nie mam się do czego przyczepić.

suprafull

Posty: 6

 
Nie mam ostatnio motywacji do treningu, jakoś mi przeszła, miałem przez kilka miesięcy ale wyników większych nie widziałem i też zaangażowanie spadło przez to.

czerwien44

Posty: 11