• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

blog odzież damska, gdzie ?

blog odzież damska, gdzie ?

Z góry bardzo dziękuję za polecenia fajnych stron dotyczących kobiecej mody. Mam dylemat. Potrzebny mi rzetelny blog, na którym prezentowane są ubrania damskie, które można dostać bez większego problemu.

Buła

Posty: 3

 
Świetne miejsce https://stylizacje-inspiracje.blogspot.com. Zaczęłam regularnie odwiedzać stronę bloga, bo jest naprawdę bardzo ciekawy. Wreszcie coś ciekawego o modzie damskiej.

rumunekt

Posty: 15

 
Piszcie dziewczyny. Fajnie, że wątek się rozwinął, bo znaleźć bloga o ubraniach damskich dla zwyczajnych kobiet, graniczy z cudem. Przeszukałam mnóstwo stron i wszędzie piszą to samo. Nie mam szczęścia znaleźć jakiegoś naprawdę poczytnego, ale też praktycznego bloga o ubraniach damskich. Jak coś wpadnie mi w oko, na pewno się odezwę.

klosert

Posty: 17

 
Czym się inspirujecie przed wielkim wyjściem? Ja zwykle czytam dobrego bloga o damskiej modzie. Mam kilka sprawdzonych stronek, gdzie nawet podawane są adresy sklepów najbardziej wyszukanych ciuchów. Jak coś, mogę podesłać adresy blogów. Są ciekawe i bardzo pomocne.

hamm45

Posty: 13

 
Mnie również :D Która z nas nie lubi szperać po wyprzedażach itp. Ostatnio po przeczytaniu wszystkich artykułów na blogu ze stylizacjami damskimi, od razu udałam się na zakupy. Tylko mąż nie był za niezmiernie zaspokojony ;)

Bankowy

Posty: 6

 
Czym się inspirujecie przed wielkim wyjściem? Ja zwykle czytam dobrego bloga o damskiej modzie. Mam kilka sprawdzonych stronek, gdzie nawet podawane są adresy sklepów najniezwyklej wyszukanych ciuchów. Jak coś, mogę podesłać adresy blogów. Są ciekawe i bardzo pomocne.

22elzo

Posty: 22

 
O mnie też przydałaby się taka pomoc. Wszędzie te same bzdury. Już dawno nie czytałam ciekawego bloga, który dotyczyłby mody damskiej. Wszędzie wyszukane ciuchy i propozycje.

Posty: 16

 
O jaki fajny temat. Już spieszę sprawdzić, jakiego bloga z modą damską polecacie. Mam nadzieję, że to sprawdzone porady. Ostatnio jakoś też nie mogę znaleźć czegoś wartościowego. U mnie niedługo wesele, więc tym bardziej potrzebuję fachowych porad :D Pozdrawiam.

Miki

Posty: 6

 
Na nieszczęście też nie mam pomysłu, jak mogłabym odświeżyć swoją garderobę. Muszę powyrzucać mnóstwo ubrań, które już dawno przestało się nosić i na bank okaże się, że szafa świeci pustkami. Mnie też przydałby się jakiś ciekawy blog z propozycjami odzieży damskiej.

beniek

Posty: 18

 
Najlepsze są stronki, gdzie masz już konkretne propozycje ubrań od danych marek łącznie z ceną i dokładnym opisem. Często korzystam z pomocy bloga, albowiem modne inspiracje damskie to coś, co lubię najniezwyklej. Jeżeli wpadnie wam jakiś fajny blog w oko, od razu piszcie. Ja też podeślę swoje propozycje takich poradników.

kondziu

Posty: 12