• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

All-on-4, czy warto ?

All-on-4, czy warto ?

Cześć. Czy leczenie bezzębia z pomocą metody All-on-4 to skuteczne rozwiązanie, jakie bylibyście w stanie zarekomendować z pełną odpowiedzialnością? Z chęcią przeczytam Wasze opinie. Pozdrawiam.

Michaś

Posty: 4

 
Planuję wprowadzić sześć implantów, co ma mi umożliwić metoda All-on-6. Mam już nawet wybraną klinikę, która zrealizuje leczenie. Postaram się zdać relację.

Fanatyk

Posty: 10

 
Miałem dużo wątpliwości, gdy znajomi polecali mi implanty zębów. Dopiero później kolega podzielił się spostrzeżeniami po wstawieniu implantów - to on ostatecznie mnie do tego przekonał.

tyuMer

Posty: 13

 
Do tej pory nie miałem świadomości, że metoda All-on-4 w Katowicach jest w ogóle dostępna. Rzeczywistość okazała się zdecydowanie przychylniejsza :)))

Czarek

Posty: 7

 
Zainteresujcie się metodą All-on-4, którą jest w stanie zaproponować Wam ta klinika: zebyw1dzien.pl. Pozwoliła mi ona skutecznie wyeliminować bezzębie, z którym zmagała się moja teściowa. Klinika profesjonalnie podchodzi do sprawy.

Anno Domini

Posty: 25

 
Myślę, że implanty w Katowicach będziecie w stanie zrobić w konkurencyjnej cenie. Ważne znaczenie w tym zakresie ma między innymi duża konkurencja pomiędzy poszczególnymi klinikami.

Warszawiak

Posty: 4

 
Uważam, że powinniście zainteresować się tym, jak wiele korzyści jest w stanie zagwarantować Wam proteza stała. Myślę, że przekonacie się do jej kandydatury.

Czarek

Posty: 15