• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Gdzie kupujecie solidne krzesła ?

Gdzie kupujecie solidne krzesła ?

Internety, potrzebuję pomocy ;) Gdzie w sieci można kupić profesjonalne krzesła biurowe? Kojarzycie sklepy sprzedające takie meble bardziej hurtowo? Zmieniamy wystrój biura, chcemy wymienić właśnie krzesła i fotele między innymi.

audi80

Posty: 3

 
Szukam łóżka specjalistycznego do masażu, ktoś może wie gdzie takie rzeczy można znaleźć za nieduże pieniądze? Może być nawet używane ważne żeby było w dobrym stanie i mogło jeszcze przez parę lat posłużyć.

drillmod

Posty: 21

 
Zawsze sobie zdaję sprawę że mam za mało krzeseł w domu jak się jakaś uroczystość szykuje i gości się spodziewać. Przy świętach, jakiś urodzinach itp. to zawsze się okazuje że siedzeń mam za mało...

propek1

Posty: 5

 
Jak sobie niedawno przeglądałem ile kosztują takie lepsze fotele biurowe to widzę że za kilka stówek można już kupić, ale są też takie za które trzeba zapłacić jak za używany samochód...Ciekawe kto takie zamawia?

ilor45

Posty: 14

 
Dawno się za nowymi meblami nie rozglądałem także trochę nie jestem w temacie. Był taki czas, że meble kupowałem u mnie na osiedlu, był całkiem fajnie zaopatrzony sklep ale ostatecznie skończyła się jego historia tak jak wiele innych – przegrał z dużymi sieciówkami.

lejdee

Posty: 10

 
Krzesła to mam, gorzej ze stołem, muszę pomyśleć nad nowym. O ile jeszcze jestem w domu sama z mężem to nam ten mały co mamy wystarcza, ale jak przyjdą jacyś goście to już się na nim robi ciasno.

orange777

Posty: 5

 
Zadowolony jestem z obsługi w sklepie Ergoexpert -www.ergoexpert.pl. Kupowałem u nich swój pierwszy bardziej profesjonalny fotel obrotowy do domu. Wcześniej to z kompa korzystałem na wersalce, kładłem go na ławie albo brałem laptopa na kolana. Teraz sobie siedzę wygodnie w fotelu i zdecydowanie to mi się przekłada na lżejszy kręgosłup. Wcześniej łupało mnie w krzyżu regularnie.

djramu

Posty: 29

 
Dla mnie dobry fotel do biurka to podstawa. Kiedyś pracowałem w takim korpo gdzie mieli fotele pamiętające chyba lata 90 te, w każdym razie były w strasznym stanie i człowiek siadał do pracy z duszą na ramieniu że się siedzisko załamie.

Emilios45

Posty: 11