• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Sofy

Sofy

Jak dobieraliście meble po remoncie? Mieliście jakieś gotowe kolekcje do wglądu, czy po prostu braliście, co podeszło po prostu w sklepach?

englandrm

Posty: 2

 
W meblach teraz masz sterowanie manualne lub elektryczne wprowadzone. Według moich doświadczeń lepiej jednak zostać przy manualnych, bo są mniej awaryjne.

wiesław11

Posty: 11

 
Sugeruję włoskie materiały przy wyborze mebli. Bardzo miłe w dotyku. Z Włoch masz sprawdzone marki tkanin i faktycznie jest duży relaks i zero problemów pielęgnacyjnych.

donbagino

Posty: 14

 
Według mnie powinieneś sprawdzić, jak ci się faktycznie siedzi na sofie, narożniku, bo bez tego będziesz miał wątpliwości, aż do zakupu, a wiadomo, że meble ze względu na ciężar strasznie ciężki zwrócić.

Darjusa

Posty: 6

 
Sprawdź, jak to jest z wniesieniem mebla, bo jak zamawiałem z niektórych sklepów to niestety musiałem sam kombinować, jak prawie 100 kg wciągnąć na trzecie piętro. Nie jest to zbyt przyjemna sprawa przyznam szczerze.

Kasia

Posty: 10

 
Mam bardzo fajny narożnik od Vero. Z żoną sobie siedzimy i można się bardziej rozłożyć do pozycji półleżącej. Konkretnie szukaj na vero.pl. Niecałe 4 tysie za taki gadżet. Sofa, ale jakby trzy fotele do dyspozycji. Możesz się położyć, jak chcesz, poczytać. Weekendami to bywa tak, że nawet nie schodzimy ;P

Klaudi

Posty: 5

 
Najpierw przeglądasz w sklepie internetowym kolekcje mebli, a później idziesz do salonu na żywo się targować. Klasyka gatunku.

Franeczek23

Posty: 18

 
Szukaj tkanin, które mają ograniczone wchłanianie wody. To się super sprawdza, nawet jak trochę więcej zapłacisz. Nie ma szans, że czegoś nie rozlejesz na przestrzeni lat.

słodkaM

Posty: 9

 
Oparcia regulowane w narożnikach to super opcja. Bardzo doceniłem, jak wymieniałem niedawno stare meble na te nowszej generacji. Teraz już zupełnie inaczej robią. Tak, żebyś miał maksymalną wygodę. I bierz pod uwagę bezpośrednią współpracę z producentem, bo tylko taki układ się opłaca.

Poison76

Posty: 21