• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Macie doświadczenie w bateriami słonecznymi?

Macie doświadczenie w bateriami słonecznymi?

Witam. Czy to prawda, że domowe elektrownie słoneczne potrafią nawet zarabiać? Słyszałem o możliwości sprzedaży prądu do sieci.

madDog

Posty: 4

 
Hej. Każdego dnia możemy usłyszeć o korzyściach, jakie niosą za sobą elektrownie słoneczne. Osobiście postanowiłem skorzystać z takiej możliwości i na prędko obliczyłem, że inwestycja powinna mi się zwrócić w okresie od 5 do 7 lat, co wydaje mi się stosunkowo rozsądnym okresem czasu, aby później tylko zyskiwać.

kondziu

Posty: 11

 
Hejka.

Nieustannie rozwija się fotowoltaika, a dzięki temu klienci mogą w coraz większym stopniu czerpać energię elektryczną, jaka powstaje z energii słonecznej, jakiej mamy przecież pod dostatkiem.

Sam jestem prawie zdecydowany na zastosowanie takiego rozwiązania w wypadku mojego domu jednorodzinnego. Pozostała kwestia środków na ten cel.

BrumBrum2

Posty: 13

 
Hej. Interesowały mnie elektrownie słoneczne, jednak nie byłem świadomy tego, z jakimi korzyściami mogą być one związane. Okazuje się, że czasami elektrownia słoneczna pozwala zaspokoić własne potrzeby domowników, jeśli chodzi o energię i nierzadko ciepło, a dodatkowo mamy możliwość sprzedaży energii do sieci.

AlllB

Posty: 23

 
Hej.

Przyszłościową dziedziną jest bez wątpienia fotowoltaika, ponieważ pozwala naprawdę na wiele. Wykorzystywanie energii słonecznej to moim zdaniem klucz do sukcesu, jeśli chodzi o przyszłość.

Poza tym to bardzo ekologiczne rozwiązanie, które jest godne pochwały.

pawel253

Posty: 14

 
Hejka.

Instalacje fotowoltaiczne potrzebują przede wszystkim odpowiedniego zaprojektowania, czego doświadczyłem na własnym przykładzie. U kolegi w projekcie były błędy i jego instalacja raduje się po prostu mniejszą skutecznością, jeżeli chodzi o pozyskiwanie energii słonecznej i zamiany jej na energię elektryczną.

Okolicc34

Posty: 14

 
Hejka. Wszystkim zainteresowanym odnawialnymi źródłami energii z pomocą przychodzi prosument, który w dużym stopniu napędza możliwości inwestorów, bowiem pozwala skorzystać z dofinansowania w wysokości 20-40% wartości inwestycji.

Boss

Posty: 12

 
Cześć.
Jeśli chodzi o ogniwa fotowoltaiczne to muszę przyznać, że nie miałem żadnego doświadczenia w tym zakresie. O odpowiedni wybór zadbała firma http://www.ozenergia.com.pl, która zaprojektowała także dla mnie taką instalację.

Mogę polecić ich usługi z pełną odpowiedzialnością.

WacDEC

Posty: 11

 
Hej.

Przyszłościową dziedziną jest bez wątpienia fotowoltaika, gdyż pozwala rzeczywiście na mnóstwo. Wykorzystywanie energii słonecznej to moim zdaniem klucz do sukcesu, jeżeli chodzi o przyszłość.

Poza tym to niezmiernie ekologiczne rozwiązanie, które jest godne pochwały.

Wojciech24

Posty: 16