• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Utylizacja odpadów której firmie zlecić

Utylizacja odpadów której firmie zlecić

Witam,

mam do was wielką prośbę natomiast mianowicie chodzi mi o to abyście podali mi namiary na firmę przewozową. Mam nadzieję, iż wiecie kto świadczy takowe usługi, niesłychanie liczę na waszą pomoc.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Miner-ooo

Posty: 22

 
Cześć, wiem jak ciężko jest odnaleźć firmę, jaka wykona dobrze swoja pracę i weźmie za to bardzo przystępne pieniądze. Jednak udało mi się odnaleźć takową, wejdźcie na stronę http://www.odpady-marpol.com.pl natomiast odnajdziecie wszelkie informacje i namiary.

Polecam będziecie zadowoleni tak jak ja.

Zlomex

Posty: 13

 
Dzień dobry, zależy mi na szybkiej rozbiórce mojej starej szopy, jest ona już nieprzydatna natomiast w każdej chwili może się ona zawalić. Może byliście w identycznej sytuacji i korzystaliście z usług firmy, która czymś takim się zajmuje?

Posiadacie na nią namiary?

Franuś

Posty: 11

 
Cześć, wiele osób twierdzi, że należy utylizować odpady samodzielnie ja natomiast uważam, że powinna to robić profesjonalna firma. Będę wam bardzo wdzięczny jeśli podacie mi na takową namiary.

Czekam z niecierpliwością i z góry za nie dziękuje.

Wielki Duch

Posty: 17

 
Cześć, poszukuję dobrej firmy, która wykonuje takie sługi jak kruszenie gruzu.

Może posiadacie na takową namiary? Będę bardzo wdzięczny jeśli mi jakąś polecicie. Czekam na wasze odpowiedzi z niecierpliwością i z góry za nie dziękuję i pozdrawiam.

Ania

Posty: 19

 
Cześć, szukam porządnej firmy, jaka wykonuje takie sługi jak kruszenie gruzu.

Może posiadacie na takową namiary? Będę niesłychanie wdzięczny jeśli mi jakąś polecicie. Czekam na wasze odpowiedzi z niecierpliwością i z góry za nie dziękuję i pozdrawiam.

WalSystem

Posty: 18

 
Dzień dobry, bardzo zależy mi na rozbiórce mojej starej stodoły, mam małe dzieci i boję się, że może stać się jakieś nieszczęście. Grozi ona zawaleniem dlatego koniecznie muszę skorzystać z usług firmy, która zajmuje się takowymi zleceniami.

Będę bardzo wdzięczny jeśli podacie mi na miary na takową. Pozdrawiam i z góry dziękuję.

@malpka

Posty: 16

 
Witam, posiadam w domu stodołę, która się zawaliła i jest tam bardzo dużo gruzu, który można rozkruszyć i wykorzystać jako utwardzenie drogi polnej. Poszukuje dlatego firmy, która zajmuje się takimi zleceniami. Wicie może gdzie takową znajdę? Posiadacie na nią namiary?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

RadeQ

Posty: 12