• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Budowa hal produkcyjnych, poszukuję !!!

Budowa hal produkcyjnych, poszukuję !!!

Jaką firmę budowlaną polecacie w wielkopolsce? Muszę odnaleźć konkretnego partnera budowlanego specjalizującego się w pokryciach dachowych. Jak coś wiecie w temacie, dajcie znać. Dziękuję.

Darjusa

Posty: 3

 
Też szukałem construction company. Wiadomo, że firmy, które wychodzą z ofertą na rynki zagraniczne są profesjonalistami. Tylko takie liczyły się dla mnie, kiedy potrzebowałem najlepszej jakości prac modernizacyjnych.

Trener

Posty: 7

 
Od hal produkcyjnych trzeba zatrudnić fachowców, specjalistów z tej dziedziny. Mają dostęp do świetnych technologii. Zapłacić swoje trzeba. Ogólnie nie polecam sugerować się tylko ceną, bo można przejechać się na jakości i to bardzo.

Zlomex

Posty: 13

 
Nie da się odpowiedzieć ile kosztuje budowa hali produkcyjnej nawet mniej więcej. Powiem tylko tyle, iż zamiast wstępnego kosztorysu, jaki mnóstwo firm robi za darmo, trzeba doliczyć nieprzewidziane wydatki. U mnie przekroczyły najśmielsze oczekiwania :( Bowiem sporo ponad przewidywane 15%, jak miało być w ustaleniach.

czarte00

Posty: 6

 
Popieram, bo budowa hal produkcyjnych to jednakże koszty. Można postarać się o dotacje, ale wiadomo, iż nie każdy je zdobycie i nie wiadomo tak naprawdę, czym oni się kierują w ich przyznawaniu.

jeremii6

Posty: 13

 
Zamawiając firmę od budowy lokali usługowych w wielkopolsce taką jedną generalną, korzyści jest naprawdę sporo. Po pierwsze takie firmy pomagają w uzyskaniu dotacji. Samemu to nieco trudno w tej dziedzinie :) Wniosek jest napisany jak potrzeba i nie ma mowy, żeby nie dostać pomocy.

wigry00

Posty: 7

 
Szybka budowa domu :) http://www.kiksc.pl. Firma z dolnośląskiego okazała się naszym trefem w dziesiątkę. Doradzili wyśmienicie pod kątem projektu, materiałów, ekonomicznych rozwiązań. Polecam.

Januszek

Posty: 11

 
Też się zastanawiam, ile kosztuje budowa hali produkcyjnej. Korzystałem już z paru kalkulatorów, niemniej jednak chyba najlepiej postaram się odnaleźć jakiegoś usługodawcę, który oferuje bezpłatną wycenę.

pawel253

Posty: 7