• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Wkłady kominkowe gazowe w Krakowie, polecicie sklep ?

Wkłady kominkowe gazowe w Krakowie, polecicie sklep ?

Witam, jak mieliście styczność z jakimś wyśmienitym monterem od montażu kominków w Krakowie, chętnie skorzystam. Tylko poważne odpowiedzi. Pytam jak najniezwyklej poważnie. Dziękuję.

Iwona3

Posty: 5

 
Bardzo duża oferta wkładów kominkowych w Krakowie. Zauważyłem, że w kategorii promocje mają masę ciekawych rzeczy, może tam spróbuję coś znaleźć. Na kominek namawia mnie żona, trzeba działać.

codePerformance

Posty: 11

 
To dobry sklep z kominkami https://www.komineczek.pl/pl/c/Wklady-powietrzne/466. Jak dotąd nie spotkałem się z tak szeroką ofertą wkładów kominkowych powietrznych w Krakowie, jak oni mają. Polecam.

mnichu66

Posty: 11

 
Rewelacyjne ceny w porównaniu z innymi sklepami z kominkami w Krakowie. Parę ładnych złotych można zaoszczędzić. Dzięki za podpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.

Mr Frog

Posty: 12

 
Na nasz kraków to nie mamy co marudzić, bo kominków i usług w tej branży jest od groma i troszkę. Sama się pogubiłam, więc weszłam na forum :) Sama nie wiem czy wybrać coś co będzie grzało cały dom, jakąś konkretną instalację, czy może jednak zwyczajny kominek mi wystarczy. Dom nie jest duży, mam dylemat.

Franuś

Posty: 9

 
Mam zamiar właśnie zakupić kominek gazowy, lecz poszukuję wciąż porządnej firmy w Krakowie. Z reklamy każda jest dobra i rzetelnie montuje, lecz tak naprawdę tylko nieliczne mogą pochwalić się monterami, fachowcami z prawdziwego zdarzenia. W sumie to przecież w każdej branży tak mamy, więc nie ma się czemu dziwić.

klosert

Posty: 15

 
Też mam kominek gazowy i wcale nie żałuję decyzji. Kupowałam w Krakowie i nawet w całkiem okazjonalnej cenie. Można tu znaleźć bardzo dużo sklepów z ciekawą ofertą, więc warto przyjechać. Ogólnie kominek robi wrażenie, ale trzeba też mądrze podejść do takiej decyzji, bo z reguły montujemy go na długo.

Penio

Posty: 15

 
Widzę, że jeżeli chodzi o kominki w Krakowie i sklep polecacie dużo do wyboru. I wciąż nie wiadomo kogo wybrać. Zależy mi na szybkiej realizacji, ciekaw jestem właśnie jak to wygląda od strony technicznej, jak się zamawia, ile trzeba czekać. Generalnie preferuję szybką piłkę :) lecz wiadomo, że w rzeczywistości sprawy zawsze mają się w przeciwnym wypadku ;)

Bwoy-Yo

Posty: 17