• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

tapetowanie wieliczka, opinie

tapetowanie wieliczka, opinie

Mam pytanie co do usług wykończeniowych w Myślenicach. Może znacie jakiegoś usługodawcę, który zapewnia kompleksową ofertę. Najbardziej zależy mi na zabudowie i podłogach.

89ostry89

Posty: 4

 
Również uważam, że lata nie wrócę ;), a właśnie wówczas mogłem myśleć o malowaniu i generalnym remoncie. Mnie nie jest spieszno :D Muszę pogadać z żoną, albowiem chyba zdajesz sobie sprawę, jak to jest z kobietami, gdy się na coś uprą. Powiem jej, że na nieszczęście żadna firma remontowa z Myślenic nie ma wolnych terminów i musimy czekać :D

mniszekk6

Posty: 15

 
Nigdy nie korzystałem z usług remontowych. Raczej samemu działałem, natomiast teraz widzę, iż na swoją niekorzyść. Najlepiej będzie, jak znajdę jakiegoś fachowca z Myślenic i w końcu będzie profesjonalnie.

Szozi

Posty: 18

 
Coś w tym jest. Gdy x lat temu przyjechała do mnie do domu ekipa remontowa, to siedzieli ponad dwa tygodnie. Teraz uporali się z wykończeniem wnętrz w tydzień. Widzę postęp i profesjonalizm. Też się cieszę, że mamy takie usługi w Myślenicach.

Dresiq

Posty: 17

 
Nie wiem. Nie orientuję się w takich pracach. Pewnie zależy, czy przyjdzie jeden gość czy paru. Jeśli chodzi o usługi remontowe w Myślenicach, to mamy całkiem dużo większych i mniejszych firm, więc z panelami raczej problemu mieć nie będziesz. Sam bym ci pomógł, niemniej jednak nie umiem ;) Pozdrawiam.

Makus16

Posty: 16

 
To chyba bez różnicy, bo zasięg mają zwyczajnie dość szeroki. Teraz najbardziej przydałby mi się sprytny fachowiec od układania paneli :D Może być z Myślenic, Wieliczki lub Dobczyc. Fajnie byłoby, gdyby całe mieszkanie udało się w jeden dzień. Czy to marzenie ściętej głowy? :D

bartek33

Posty: 8

 
Dla mnie najważniejsza jest szybkość zleconych prac. Przypuśćmy ile może potrwać tapetowanie 2 pomieszczeń po 20m2? Przydałby się fachowiec z Myślenic.

Franeczek23

Posty: 18

 
Nie orientuję się za niezmiernie, bo to nie mój region. Pamiętaj, żeby sprawdzić opinie o firmie. Najlepiej dokładnie zapoznać się, z kim masz do czynienia, a nawet sprawdzić jakieś przykładowe realizacje remontów w Myślenicach. Mam nadzieję, że znajdziesz fachowca. Obecnie branża remontowa jest coraz lepsza, jeśli chodzi o fachowców.

VHSSS

Posty: 3

 
Jeżeli chodzi o usługi wykończeniowe w Myślenicach, wiem dobrze, jaka jest posucha w branży :D Udało mi się znaleźć rzeczowych fachowców. Szkoda nie polecić tej firmy https://me-mo.pl/usuwanie-szkod.html. Mam nadzieję, że pomogę. Mnie też zależało na kimś, kto punktualnie będzie się zjawiał i sprawnie realizował remont.

Lopez58

Posty: 10

 
Nie wiem. Nie orientuję się w takich pracach. Pewnie zależy, czy przyjdzie jeden gość czy kilku. Jeśli chodzi o usługi remontowe w Myślenicach, to mamy całkiem sporo większych i mniejszych firm, więc z panelami raczej problemu mieć nie będziesz. Sam bym ci pomógł, ale nie umiem ;) Pozdrawiam.

Michaś

Posty: 6