• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Co wiecie o projektowaniu on-line?

Co wiecie o projektowaniu on-line?

Dzień dobry.

Szukam architekta wnętrz, który zaprojektuje moje małe mieszkanie. Nabyłem kawalerkę gdyż tylko na takie mieszkanie mnie stać i chciałbym żeby było ono ładnie urządzone.

Kuwej56

Posty: 17

 
Dzień dobry. Moje mieszkanie mieści się w starej i już troszkę zniszczonej kamienicy lecz postanowiłem w nim zostać.

Ktokolwiek do niego przychodzi jest w szoku, iż w takim budynku jest takie piękne i współczesne wnętrze.

Wu

Posty: 13

 
Hej.

Zgadzam się zupełnie że ważny jest projekt wnętrza. Ja szukając pomysłu trafiłem na link http://taniewnetrza.pl i dlatego nie miałem żadnego problemu z urządzeniem mojego mieszkania.

Justynka45

Posty: 17

 
Dzień dobry. Szukając pomysłu na urządzenie domu czy mieszkania pożądane byłoby posiedzieć przy Internecie bowiem jest rzeczywiście dużo stron na temat projektowania wnętrz. Dziś nie trzeba być specjalistą, wystarczy mieć pomysł i trochę chęci.

pantin

Posty: 15

 
Witam. Przed zrobieniem projektu dobrze byłoby określić czego się oczekuje, które kolory i kształty się lubi. Trudno żeby ktoś na siłę narzucał osobom, które mają spędzić większą element życia w danym miejscu, jego urządzenie.

Lalka

Posty: 19

 
Witam. Jak chciałam wyremontować stary dom, to po prostu poszukałam natchnienia w Internecie. Okazało się że nie tylko ja mam problem ze starym drewnianym domkiem.

Mi bardzo się przydały pomysły innych użytkowników Internetu.

Aweeee

Posty: 17

 
Hej. To naprawdę niesamowite że tak szybko i tak tanio uzyskałam pomoc. Teraz mieszkam w ślicznym mieszkaniu, w mieszkaniu o którym zawsze marzyłam. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które wypowiadają się na tym forum i dały mi namiary do tej firmy.

Joe

Posty: 15

 
Hej.

Proszę o pomocną dłoń osoby, które niedawno urządzały wnętrza swoich mieszkań. Nie mam czasu na przeglądanie gazet o tematyce wnętrzarskiej, one na pewno bardzo by mi pomogły. Czym się kierować i w jakim kierunku iść urządzając dziś mieszkanie.

Pomocy!!!

Cziczin

Posty: 16