• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

siatki na rusztowania, szukam

siatki na rusztowania, szukam

Mam kłopot. Zależy mi na pozyskaniu siatek zabezpieczających budowę no i muszę wiedzieć, iż to dobra oferta. Jeśli możecie podzielić się własnym doświadczeniem, z góry dziękuję, Nie ma to jak skorzystać z pewnego polecenia.

Iwona3

Posty: 3

 
No dodatkowo można wybrać sobie wielkość oczek i grubość sznurka. Jak chcesz siatki zabezpieczające elewację, to też można wybrać tę większą grubość, bo siatka przyda ci się do czegoś innego. Ogólnie też używamy tych siatek, bo można zastosować je właściwie wszędzie, nawet do zabezpieczenia materiałów na placu budowy.

Dzidzia

Posty: 23

 
Korzystamy z tych siatek zabezpieczających elewację https://bagan.pl/siatkibudowlane/siatkizabezpieczajace-elewacje. Korzystamy z asortymentu tego producenta i zawsze chwalimy sobie jakość, ale też ceny.

kondziu

Posty: 11

 
Siatki asekuracyjne to podstawa na każdej większej budowie. Kupiliśmy takie dwa lata temu, dlatego polecamy, bo jeśli chodzi o użytkowanie to gwarantują optymalne bezpieczeństwo. Ogólnie są niezniszczalne, ponieważ produkowane są z jakościowego polipropylenu.

Damiano

Posty: 9

 
Tak wystarczy strumień wody, żeby je odświeżyć. Szef kupił nam tego rodzaju siatki asekuracyjne i czytam właśnie o nich trochę. Fajna sprawa, albowiem rzeczywiście można czuć się bezpieczniej na wysokości. Podobno łagodzą upadki nawet z 6 metrów :)

namedal6

Posty: 3

 
Możecie zdecydować się na polipropylen lub polietylen, ponieważ oba te materiały są bardzo w porządku pod kątem użytkowania i skuteczności. Takie są najlepsze siatki na rusztowania, innych nie polecamy, albowiem sami tylko takie stosujemy i wiemy, co idealne :-)

andrew66

Posty: 8

 
Jak coś, to może podsuniecie więcej tych ofert. Widziałem, że można kupić te siatki na rusztowania w naprawdę dobrej cenie, ale waham się, czy wtedy jest to jakaś naprawdę dobra jakość. Zależy mi na zakupie takich zabezpieczeń zdecydowanie na lata, więc koniecznie dajcie znać, gdzie najlepiej je kupić.

Max Pejnn

Posty: 15

 
Mogę przyznać, że jeśli chodzi o jakość, to jest maksymalnie okej. Od lat korzystamy z tego typu siatek bezpieczeństwa i jesteśmy zadowoleni. Łatwo się je czyści, są elastyczne, więc tez idealne jeśli chodzi o użytkowanie i montaż. Kupiliśmy prosto od producenta, więc było taniej. Nawet za darmo dostawa była :)

Miki

Posty: 6

 
Pewnie, że to nie mega wydatek. Jak zdecydujesz się na nabycie siatek bezpieczeństwa online, to można zaoszczędzić na dostawie. Bowiem takie duże zamówienia większa część sprzedawców realizuje za fee, jeżeli chodzi o transport. Może czas podpowiedzieć szefowi, że coś takiego istnieje ;) Niech ma świadomość, że wy ją też macie.

Wariat

Posty: 7

 
Normalne, że też chcemy dobrego i sprawdzonego produktu. Widzę, że tu na szczęście pojawiły się jakieś polecenia siatek dekarskich. Może nie są najdroższe :)

Lalka

Posty: 4