• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Domy szkieletowe, dobra firma

Domy szkieletowe, dobra firma

Co sądzicie o rynku domów drewnianych w Polsce? Czy warto się w to bawić i do kogo się w razie czego odwołać o radę?

Klakier

Posty: 18

 
Dobrze jest nawiązać kontakt z przedsiębiorstwem, które posiada doświadczenie w załatwianiu urzędowych formalności. Te czasami się strasznie długo ciągną. Tu zabraknie papierka, itp. wiecie o co chodzi. Lepiej zatem mieć kontakt do wykonawcy podczas załatwiania pozwoleń. Ułatwisz sobie życie.

Gerda

Posty: 10

 
W okolicach Warszawy teraz ostro budują drewniane domy i to w różnych układach, szkieletowe, z bali, itp. Średnie ceny za mkw są średnio niższe o ponad dwadzieścia procent od standardowych mieszkań. A jaka normalna rodzina chce teraz w bloku mieszkać?

Warto sobie porównać te ceny. Lepiej sobie uświadomisz stopień inwestycji.

Watuniaa

Posty: 17

 
Teraz to już nawet profesjonalni deweloperzy przerzucają się na budownictwo drewniane ze względu na koszty. Trudno sprzedać mieszkanie w takich cenach, jakie panują na rynku. Jakoś mnie to szczególnie nie dziwi.

BrumBrum2

Posty: 12

 
Nie korzystaj z drewna niesuszonego. Zamiast niego wybierz komorowo suszone, strugane i koniecznie impregnowane. Zapobiegniesz tym samym problemom jakościowym.

Szukaj wykonawców, którzy mają taki standard w ofercie.

Tomcio

Posty: 14

 
Mieszkam w domu drewnianym budowanym lata temu, przez znajomych specjalistów. Może nie jest postawiony super idealnie, ale za to remonty są mega tanie, modernizacje też wykonuje się bez problemów. Dobra inwestycja, jak masz przekonanie, co do jakości samego surowca. Tutaj tkwi klucz do żywotności.

Czarek

Posty: 14

 
Bezkonkurencyjni na rynku są fachowcy w DomLux i to nie tylko moje słowa. Przejrzyj sobie ich referencje nie tylko krajowe, ale też międzynarodowe. Ta firma buduje nie tylko domy jednorodzinne, ale stawia dosłownie wszystko co się da z drewna. Skontaktuj się z panem Zbigniewem, a na pewno będziesz zadowolony.
Pozdrawiam.

980000

Posty: 18