• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

wykończenie wnętrz warszawa, poszukuję!

wykończenie wnętrz warszawa, poszukuję!

Witam. Mam pytanie, czy znacie jakąś sprawdzoną firmę zajmującą się sufitami Barrisol w Warszawie. Zależy mi tylko na profesjonalistach, którzy na co dzień mają styczność z takimi rzeczami. Z góry dziękuję.

Buła

Posty: 2

 
Co do firm remontowych, to rzeczywiście można naciąć się na pseudo fachowców, ale teraz mamy przecież możliwości. Można sprawdzić stronę internetową firmy, poszukać opinii na temat usług. W najbliższym czasie też będę potrzebował kogoś od wykończeń wnętrz w Warszawie, dlatego odwiedzam różne fora i strony branżowe :)

ilor45

Posty: 11

 
Też czekam na propozycje :) Zależny jestem od wykończenia wnętrz, bo na obecną chwilę nie mam czasu na samodzielne remonty. Jak polecacie kogoś z Warszawy, to też byłbym chętny. Mam dom wyremontowania całe piętro dom. Ściany do wyburzenia, przebudowa, tynki, sufity, malowanie. Słowem od podstaw :D

Madzia

Posty: 13

 
Koniecznie. Takiego sufitu Barrisol nie wykonasz samemu. Jest kilka porządnych firm w Warszawie, jakie się specjalizują. Poczytaj opinie i sprawdź, z kim masz do czynienia. W planach też mam coś takiego, natomiast dopiero w przyszłym roku.

zdsakk87

Posty: 19

 
http://napinane-warszawa.pl/wykonczenie-wnetrz/zakres-prac to link do dobrej firmy remontowej, która wykonała dla nas kawał dobrej roboty, jeśli chodzi o wykończenie wnętrz. Firma z Warszawy, która działa w całym województwie mazowieckim. Na stronie mają dokładną ofertę. Polecam. Osobiście jestem bardzo zadowolony.

donbagino

Posty: 20

 
Najlepiej skorzystaj z jakiejś kompleksowej firmy remontowej, która zapewni ci wszelkie potrzebne usługi. Możesz wtedy negocjować cenę. Jak zdasz się na kilku usługodawców od remontów w Warszawie, zapłacisz więcej.

Złoty

Posty: 16