• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Szukam kogoś odnośnie przeglądu okresowego budynku we Wrocławiu ?

Szukam kogoś odnośnie przeglądu okresowego budynku we Wrocławiu ?

Prowadzę kilka budów. Muszę mieć na stanie dziennik budowy, dlatego poszukuję kogoś fachowego w tej sprawie we Wrocławiu. Najlepiej chciałbym znaleźć rzetelną firmę z czyjegoś polecenia.

Robuś

Posty: 16

 
Tutaj sporządzili mi świetną ekspertyzę budowlaną we Wrocławiu. Miałem problemy z budynkiem i myślałem, że już nie odzyskam pieniędzy, dzięki pomocy tej firmy wyszedłem na prostą. Bardzo rzetelna firma, angażują się w sprawy klientów, firma godna polecenia. Swoją drogą ceny mają do zaakceptowania.

Oct714

Posty: 12

 
Najlepiej organizowane, szybkie i doświadczone przeglądy czasowe budynków we Wrocławiu. Polecam usługi tej firmy. Wiecznie z nich korzystam. Mam do firmy zaufanie. Polecam też ze względu na cennik i czas realizacji usług, sprawnie działająca firma, z jakimi nie częstokroć się można spotkać. Pożądane byłoby o kontakt.

Cziczin

Posty: 16

 
Nie miałem pojęcia, że kosztorys budowlany może być tak skomplikowaną rzeczą. Mogłem poszukać we Wrocławiu kogoś, a nie działać samemu, bo sporo czasu upłynęło, gdy w końcu bank mi go uznał.

Biudzibudzio

Posty: 10

 
Najpierw robiłem kosztorys budowlany z kalkulatora, niemniej jednak to nie to samo, jak zrobi to fachowca. Korzystałem z tej firmy we Wrocławiu http://bauhaus.org.pl. Jak ma być dla banku, to tu polecam, pełne zaangażowanie, wszystko na tip top.

Abaddon616

Posty: 23

 
Mnie też potrzebny jest kosztorys budowlany, najlepiej gdyby firma miała siedzibę we Wrocławiu. Tak czy inaczej pewnie skorzystam z kontaktu więc dziękuję.

Oct714

Posty: 10

 
Ja właśnie miałem prawne kłopoty, bo nie było kierownika budowy domu, lecz udało mi się odnaleźć we Wrocławiu całkiem dobrą firmę, dzięki której odkopałem się z kłopotów. Prawnie na każdej budowie musi być kierownik, który prowadzi roboty i stosowną dokumentację. Można wpakować się w problemy nawet przy budowie garażu, jak znajdzie się ktoś niemiły;)

Gumis

Posty: 9

 
Najlepiej organizowane, szybkie i profesjonalne przeglądy okresowe budynków we Wrocławiu. Polecam usługi tej firmy. Stale z nich korzystam. Mam do firmy zaufanie. Polecam też ze względu na cennik i czas realizacji usług, sprawnie działająca firma, z jakimi nie często się można spotkać. Warto o kontakt.

Mr Boks

Posty: 14