• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Ma ktoś elektroniczne ogrzewanie podłogowe ?

Ma ktoś elektroniczne ogrzewanie podłogowe ?

Czeka mnie niedługo solidny remont mieszkania i pomyślałem o folii grzejnej. Czy taka wystarczy na ogrzewanie mieszkania. Jeśli mieliście styczność z dobrym producentem, to dajcie znać. Dziękuję.

mniszekk6

Posty: 13

 
Taka folia grzejna nie jest droga w porównaniu z tym ile niesie ze sobą zalet. Nie widzę innego rozwiązania do domu, teraz gdy energia ciągle idzie w górę. Poza tym moje dzieci są alergikami. Szczerze ich stan zdrowia odkąd zdecydowaliśmy się na takie ogrzewanie bardzo się poprawił.

prostaczek4

Posty: 19

 
Od roku jestem szczęśliwym posiadaczem ogrzewania podłogowego. Faktycznie taka inwestycja nie tylko, iż jest opłacalna, lecz przede wszystkim całkiem inaczej się w domu oddycha :) To adres gdzie robiłem zakup http://termofol.pl/folia_grzewcza-105596-p105561.html. Polecam, bo w miarę tanio, doradzają i ogólnie miła obsługa.

Basienka45

Posty: 20

 
Mata grzewcza bardzo dobrze spisuje się u nas w łazience :) potem będzie kolej w dziecięcym pokoju, albowiem tam przyda się bez dwóch zdań najbardziej. Dzieciaki wiecznie chodzą boso :) więc szkoda ich zdrowia i pieniędzy wydanych w aptece;)

wrrraak22

Posty: 6

 
Taka folia grzejna nie jest droga w porównaniu z tym ile niesie ze sobą zalet. Nie widzę innego rozwiązania do domu, teraz gdy energia ciągle idzie w górę. Poza tym moje dzieci są alergikami. Szczerze ich stan zdrowia odkąd zdecydowaliśmy się na takie ogrzewanie niesłychanie się poprawił.

Lamey

Posty: 16

 
W końcu mogę chodzić sobie boso po podłodze :) i nie dbać o to, by dzieci założyły kapcie, skarpetki :) Jeśli chodzi o folię grzejną to jest ona super wygodą dla całej rodziny. Ciepła podłoga w łazience to chyba najtrafniejszy pomysł. Polecam każdemu, montaż prosty mąż sam zrobił, prosiliśmy tylko elektryka do podłączenia.

Penio

Posty: 15

 
My też przekonaliśmy się, iż mata grzewcza przy chorującym dziecku to najlepsza rzecz, na którą pożądane byłoby się zdecydować. Nie tam żadne inhalacje itd. O mikro-klimat trzeba zadbać, żeby na stałe zagościł w naszym mieszkaniu. Odkąd zmieniliśmy system grzewczy mała nie choruje nam już tak częstokroć, kaszel, katar jeśli już trwa krótko.

bartek33

Posty: 5

 
Nie do końca byłem przekonany co do folii grzewczych, ale żona ponaglała. Dobrze, że jej posłuchałem. Teraz nasz dom wygląda, a przede wszystkim inaczej, lepiej się w nim oddycha. Już nie wyobrażam sobie innego ogrzewania :) naprawdę polecam każdemu taką innowację do domu, można zaoszczędzić.

omen100

Posty: 22