• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Membrany płynne, znacie kogoś ?

Membrany płynne, znacie kogoś ?

Hej czy ktoś z was orientuje się jaka firma w własnej ofercie posiada konstruowanie dachów płaskich do hal produkcyjnych?

Marti

Posty: 8

 
Osobiście nigdy nie korzystałem z membran płynnych niemniej jednak bardzo sporo słyszałem o tym, że rzeczywiście niesamowicie mocno przyczyniają się one do zwiększenia ich trwałości oraz chronią je przed warunkami atmosferycznymi.

skwiatek

Posty: 17

 
Osobiście odradzałbym Ci korzystanie z najtańszych firm zajmujących się tworzeniem dachów epdm. Moim zdaniem źle wykonany tego typu dach wcale nie jest lepszy od zwykłego dachu płaskiego a jest od niego znacznie droższy.

Ptaszyna

Posty: 20

 
Moim zdaniem dachy płaskie obecnie są naprawdę bardzo dobrej jakości i nie powinieneś się obawiać o ich trwałość. Technika naprawdę poszła do przodu i dostępne są nowe materiały, które gwarantują odporność na warunki atmosferyczne oraz sprawiają, że dachy płaskie są w stanie wytrzymać przez bardzo długi czas.

Joe

Posty: 12

 
Mój znajomy zdecydował się ostatnio na pokrycie dachu membranami płynnymi i jak sam twierdzi dają one naprawdę bardzo dużo. Przede wszystkim wzmacniają konstrukcję dachu i pozwalają na przedłużenie jego wytrzymałości dzięki ochronie przed warunkami atmosferycznymi.

Julian

Posty: 10

 
Jeżeli interesuje Cie pokrycie dachu membranami płynnymi to polecam Ci tę firmę: http://www.dachy-zrbzawadzki.pl/oferta-membrany-plynne.html, moim zdaniem jest ona najlepsza na rynku.

RasiakNorris

Posty: 13

 
Posiadasz nieaktualne informacje ponieważ nowoczesne membrany płynne jak najbardziej można położyć na dachach pochyłych i spełniają one swoje zadanie tak samo jak na dachach płaskich.

Dzidzia

Posty: 23

 
Jak najbardziej warto stosować na dachach membrany płynne ponieważ dają one naprawdę bardzo wiele a przy tym nie są wcale aż tak bardzo drogie.

@_24lampy

Posty: 16

 
To przeciekanie dachu płaskiego o którym piszesz to oczywiście skutek tego, że dach ma już swoje lata i jest wyeksploatowany. Ja na Twoim miejscu zdecydowałbym się na jego naprawę oraz zabezpieczenie membranami płynnymi.

Sarev22

Posty: 17

 
Zdecydowanie odradzam Ci decydowanie się na dach płaski od najtańszych firm. Taki dach może niestety nie posiadać stosownej wytrzymałości i może bardzo szybko ulec uszkodzeniu. Moim zdaniem warto dopłacić i sięgnąć z firmy, która świadczy usługi na faktycznie niesamowicie wysokim poziomie.

wiesław11

Posty: 7