• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

tani hydraulik w Krakowie, znacie ?

tani hydraulik w Krakowie, znacie ?

Dobrze, że odszukałem to forum. Pilnie potrzebuję znaleźć hydraulika, który doradzi mi coś w zakresie ogrzewania domu. Mam dylemat dotyczący źródła ogrzewania i całej instalacji. Jak coś, to czekam na namiary na sprawdzone firmy z Krakowa.

Elektros

Posty: 3

 
Najlepiej duże firmy lub rzetelny tani hydraulik z Krakowa, które są znane i cenione. Nie korzystam z usług byle kogo. Tym bardziej, że ci pseudo fachowcy to się również cenią i wcale nie zapewniają tańszych usług. W dobrej firmie mam gwarancję na usługi.

TomekK

Posty: 13

 
Jak chcecie mieć pewność co do najwyższej jakości usług, polecam tego taniego http://www.instalco-krakow.pl/ogrzewanie-podlogowe-krakow.html hydraulika z Krakowa . Działa na rynku od 1998 roku. To znana firma, która gwarantuje usługi najlepszej jakości. Polecam, ponieważ sam korzystałem.

Januszek

Posty: 11

 
Znam ten ból. Wszyscy napierają na ciebie, a ty nie masz możliwości rozwiązania problemu :D Gdy robiłem u siebie ogrzewanie podłogowe, wcale to prędko nie poszło. Po drodze wyszło mnóstwo innych kłopotów. Z takimi nieoczekiwanymi sytuacjami też trzeba się liczyć i brać je pod spostrzeżenie. Dobrze, iż mamy w Krakowie dobrych specjalistów. Powodzenia.

Kitas

Posty: 12

 
Jeśli chodzi ci o grubszą pracę przy centralnym ogrzewaniu, to mogę podesłać namiary na dobrego fachowca. Tyle, że nie wiem, czy będzie miał wolne terminy nawet po nowym roku. Jest z Krakowa, więc o tyle dobrze.

plertoo3

Posty: 6

 
No może tak właśnie zrobię, że ogłoszę się na wielu serwisach i ktoś się może w końcu odezwie. Zależy mi na czasie. Bo jeśli udałoby się dość szybko ogarnąć centralne ogrzewanie, to na wiosnę można by się było przeprowadzić do Krakowa. Najbardziej nie może doczekać się rodzinka :)

piekniśś

Posty: 9

 
Lepiej uprzednio. Jeśli masz instalację do montażu w nowym domu, to koniecznie musisz poczytać opinie. Na pewno musisz odszukać dobrego hydraulika w Krakowie, a nie pseudo fachowca.

wieslawek

Posty: 17

 
Na twoim miejscu zdecydowałbym się na renomowanego usługodawcę, który ma dobre opinie. Nie jest trudno dowiedzieć się obecnie wszystkiego na temat hydraulika z Krakowa. Jak coś, mogę pomóc.

Worms

Posty: 11