• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Hydraulicy w Olsztynie, kogo polecicie ?

Hydraulicy w Olsztynie, kogo polecicie ?

W niedługim okresie będę potrzebował hydraulika w Olsztynie. Chodzi o nową instalację razem z projektem do kuchni i łazienki. Jeśli korzystaliście z usług jakiejś firmy i jesteście zadowoleni z pracy, dajcie znać. Dziękuję.

Ryszardzik3

Posty: 6

 
Albo osobiście przekonać się o hydraulikach w Olsztynie. Z niektórymi miałem styczność i nie polecałbym największemu wrogowi ;) No może przesadziłem. Lecz już w okresie rozmowy telefonicznej jesteś w stanie odczuć, z kim masz do czynienia. Profesjonalista mówi w przeciwnym wypadku niż Pan Heniek ;) Naturalnie bez urazy dla panów Heńków hydraulików.

NanoPIK

Posty: 6

 
Trzeba też wziąć pod uwagę kwestię kosztów. Bo niektórzy hydraulicy w Olsztynie krzyczą sobie mega pieniądze za usługi, które tak naprawdę nie powinny tyle wynieść. Też bym tak chciał zarabiać w swoim fachu. Warto sprawdzić ogólny cennik i porównać go. Tylko wiadomo, jak jest nagła potrzeba, to potrafią na Tobie skorzystać ;) Pozdrawiam.

QwerTery

Posty: 3

 
Piękne dzięki za pomoc w znalezieniu kogoś rzetelnego. Z takich usług hydraulicznych w Olsztynie nie będę miał obaw skorzystać. Firma, która do mnie przyjechała od samego początku mi nie pasowała.

czes212

Posty: 17

 
Zamawiałem hydraulika 24h w Olsztynie i przyjechał zwykły właśnie taki Pan Heniek :) Znał się na rzeczy. Nie widzę powodów, by oceniać ludzi po tym, jak mówią czy wyglądają. Liczy się fakt, jak działają, czy są w stanie odpowiedzieć Ci rzeczowo na twoje pytania. Życzę samych fachowców i pozdrawiam.

on666

Posty: 16

 
U mnie było podobnie, że pierwszy hydraulik w Olsztynie spartaczył robotę i drugi musiał po nim naprawiać :) Dla mnie liczyło się jednakże to, żeby w końcu móc korzystać z instalacji :)

Torbunie24

Posty: 20

 
Co oznacza rzetelne pogotowie hydrauliczne w Olsztynie :D Mam nadzieję, że przyjeżdża też w nagłych wypadkach w nocy. Miałem poważny kłopot i trudno było się dodzwonić do większości :) Nie przeczę. Są fachowcy, natomiast ja akurat nie miałem takiego szczęścia wtedy trafić na takich.

Sarenka

Posty: 15

 
No dokładnie. W moim wypadku czas też odegrał najważniejszą rolę i nie do końca jestem zaspokojony z usług hydraulicznych w Olsztynie. Teraz też poszukuję jakiejś firmy do poprawek.

edyta123

Posty: 7

 
http://www.hydraulika.olsztyn.pl to link do profesjonalnej firmy. To pogotowie hydrauliczne w Olsztynie działające 24h. Miałem konkretną awarię. Niezmiernie prędko zjawili się na miejscu. Szybka opinia i równie szybka skuteczna pomoc.

Wraczki333

Posty: 6

 
Wystarczy troszkę wysiłku i można odnaleźć dobrą firmę z usługami hydraulicznymi w Olsztynie. Czytajcie opinie zanim się zdecydujecie. Jak dobra firma, to ze odnalezieniem opinii nie ma problemu.

stopiw7

Posty: 6