• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

siatka do kontenera, jaki sklep ?

siatka do kontenera, jaki sklep ?

Którego producenta siatki na kontener polecacie? Niezbędny mi rzeczywiście sprawdzony asortyment. Jeżeli macie na ten temat jakieś konkretne informacje, z góry niesłychanie dziękuję. Liczę na waszą pomoc.

Różyczka

Posty: 1

 
Natknąłem się na wyprzedaż takich siatek do kontenerów i nie skorzystałem. Pewnie te tworzywa mają też z góry określoną żywotność. Jak sądzicie?

mew soncz7777

Posty: 5

 
Chwalę sobie rozwiązanie, którym jest siatka na kontenery, albowiem nigdy się nie zawiodłem na tym zabezpieczeniu. Można doskonale je dopasować pod kątem ładunku. Siatki można kupić o różnym rozmiarze oczka i różnej grubości sznurka. Wspaniała sprawa również jeśli chodzi o ogrodzenia z tego materiału.

Yuri20

Posty: 8

 
Kupiłem siatkę do kontenera tutaj https://nalur.pl/58-siatki-na-kontenery. Nie zawiodłem się na jakości, dlatego polecam. Profesjonalna obsługa oraz jakościowy asortyment. Również siatki na wymiar.

rulsellarly

Posty: 23

 
Te siatki do kontenerów szyte są na wymiar, więc można zamówić siatkę o konkretnej wielkości. Dobre są, bo można zamówić je w konkretnej wielkości oczka i grubości. Nie zawsze potrzebna jest ta optymalna grubość. Co do rozmiaru oczka, to uniwersalne są te o średnim oczku. Ogólnie to asortyment godny inwestycji.

gruszk56

Posty: 3

 
A może znacie jakiś sklep, gdzie można zamówić siatki na kontenery z darmową dostawą? Będziemy potrzebowali takich dużą liczba, więc może znacie jakiś tani sklep? Podobno to generalnie niedrogi asortyment, natomiast w tym momencie dla mojej firmy liczy się każda przysłowiowa złotówka.

Klakier

Posty: 17

 
A siatki PP są dodatkowo tanie :) Nie mają porównania z żadnym innym rozwiązaniem. Fajnie, iż są szyte na wymiar, zatem udało nam się dopasować je bez żadnych problemów. Mamy takie siatki na kontenery, jakich poszukiwaliśmy. Są odporne na uszkodzenia, czynniki pogodowe i ładunki, jakie niekiedy rzeczywiście mogą być szkodliwe dla materiałów.

Anno Domini

Posty: 3