• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Karabiny, jaki sklep ?

Karabiny, jaki sklep ?

Witam. Czy jesteście w stanie zarekomendować mi broń automatyczną sklep, który prowadzi sprzedaż w niezmiernie korzystnych cenach? Z góry dziękuję.

DobraReklama

Posty: 5

 
Wydaje mi się, że pistolety sklep internetowy, z którego korzystam ma najlepsze. Z chęcią zapoznam się jednak z Waszymi propozycjami, aby mieć stuprocentową pewność, iż po prostu nie przepłacam lub w identycznej cenie mógłbym liczyć na lepsze pistolety :)))

Oct714

Posty: 9

 
Nie dziwię się, że broń gładkolufowa w sklepach cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Obecnie każdy chciałby samodzielnie zadbać o własne bezpieczeństwo, a to jedna ze skutecznych metod.

rz3zn!k

Posty: 13

 
Długo zastanawiałem się, ile może faktycznie kosztować broń semi auto. Dopiero Wasze wypowiedzi w obrębie tego forum dyskusyjnego dały mi odpowiedź na praktycznie wszystkie nurtujące mnie kwestie. Ma wrażenie, iż teraz dokonam przemyślanego wyboru.

Polaczek90

Posty: 21

 
Najlepsze karabiny sklep internetowy jest w stanie zaproponować wszystkim klientom. W sumie najfajniejsze modele znalazłem w tym sklepie: http://desantarms.pl/bron-palna/podkategoria-1. Polecam go z pełną odpowiedzialnością. Nie zawiedziecie się!

Lomartek67

Posty: 5

 
Długo zastanawiało mnie to czy amunicja pistoletowa sklep będzie bardzo kosztowna. Z drugiej strony obawiałem się tego, aby nabywać ją z niesprawdzonych źródeł. Całe szczęście natknąłem się na godny polecenia sklep internetowy, którego adres mogę Wam przesłać w prywatnej wiadomości.

Worms

Posty: 10

 
Zawsze porównuję to, ile musiałbym zapłacić za broń gładkolufową w sklepie stacjonarnym i Internetowym. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, że mógłbym zapłacić mniej „na miejscu”, a w związku z tym regularnie składam niesłychanie różne zamówienia :-)

Michaś

Posty: 8

 
Wydaje mi się, że pistolety sklep internetowy, z jakiego korzystam ma najlepsze. Z chęcią zapoznam się jednakże z Waszymi propozycjami, aby mieć stuprocentową pewność, że po prostu nie przepłacam lub w podobnej cenie mógłbym liczyć na lepsze pistolety :)))

Marti

Posty: 6