• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

siatki osłonowe, gdzie od producenta ?

siatki osłonowe, gdzie od producenta ?

Cześć. Które cechy winny mieć siatki na piłkochwyty, które postanowię zakupić? Wybrać siatkę wykonaną z polipropylenu bądź polietylenu? Dajcie znać, bowiem nie mam pojęcia :)))

Ciapek

Posty: 5

 
Siatki ochronne do domu zamawiałem niedawno po raz pierwszy, ale jestem w stu procentach usatysfakcjonowany z mnogości ich zastosowań :)

Kitas

Posty: 9

 
Do hodowli moich roślin bardzo przydały mi się siatki ochronne do ogrodu. Zamówiłem kilka siatek dopasowanych na wymiar do moich indywidualnych potrzeb. Pierwszy, ale nie ostatni raz :-)

Czarek

Posty: 10

 
Tylko u nich zamawiałem siatki na kontenery: https://nalur.pl/58-siatki-na-kontenery. Sprostali moim oczekiwaniom. Wysokiej jakości siatka, szybka dostawa, konkurencyjne ceny. Czego chcieć więcej? Mogę wyłącznie zarekomendować ten sklep internetowy.

Misio

Posty: 19

 
Moim zdaniem siatki na piłkochwyty najlepiej, aby były wykonane z polipropylenu bezwęzłowego. Trzeba dopasować rozmiary “oczek” do dyscypliny sportu. To kluczowe.

BBGGRR2

Posty: 2

 
Polecam Wam, aby siatki na wysypiska śmieci charakteryzowały się odpowiednią wytrzymałością. W przeciwnym wypadku konieczna będzie ich regularna wymiana.

Lalka

Posty: 18