• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

sztućce amefa, sklep online

sztućce amefa, sklep online

Chcę zakupić sztućce Amefa. Zastanawiam się nad wyborem sklepu, albowiem widzę, iż są inne ceny w przeróżnych miejscach. Może znacie jakiś sprawdzony sklep z tego rodzaju wyposażeniem? Jak coś, to czekam i niewątpliwie niezwykle dziękuję.

woo_oow

Posty: 2

 
Zdecydowanie warto postawić na porcelanę Krzysztof Fryderyka. Mnie urzekła zarówno fasonem, jak i wykonaniem. Zdawałam sobie sprawę, iż nie kupię nic tanio, jeśli chcę mieć pewność najwyższej jakości. Wszystkim polecam tę markę i akurat tę kolekcję. Pozdrawiam.

Emilios45

Posty: 12

 
Muszę dokładnie zapoznać się z ofertami porcelany. Wiem, że Chodzież i Lubiana to wyjątkowe marki, którym warto zaufać. Niemniej jednak kusi mnie również kolekcja naczyń Krzysztof Fryderyka. Podoba mi się wykonanie i sam projekt. Muszę przemyśleć decyzję :)

Krakus

Posty: 4

 
Tyle, że taką markową porcelanę kupujesz na lata. Mój serwis Ćmielów Rococo służy mi od lat. Jest zawsze piękny i wygląda jak nowy. Nie zmieniam, bo nie mam potrzeby :)

bruklin187

Posty: 7

 
Mnie też udało się kupić naczynia Chodzież Vega taniej, niż myślałam. Polecam tę linię, ale naprawdę warto sobie przejrzeć różne oferty. W niektórych sklepach przesadzają z ceną. Jeśli kupować polską porcelanę, to na pewno w dobrych sprawdzonych internetowych sklepach. Masz wtedy pewność niższej ceny. Tak zrobiłam i zaoszczędziłam sporo.

miś_biały

Posty: 5

 
Polecam naczynia Lubiana Arcadia, albowiem te są optymalnie trwałe. Nie mamy z nimi żadnych kłopotów, jeśli chodzi o codzienne użytkowanie w gastronomii. Polecamy, ponieważ na przestrzeni lat działalności, mamy doświadczenie z wieloma serwisami naczyń. Ten w szczególności przypadł nam do gustu. Nadaje się do zmywarek i kuchenek mikrofalowych.

Gruszek2

Posty: 7

 
Tutaj masz link do sprawdzonego sklepu, gdzie kupisz porcelanę Lubiana Afrodyta https://hurtowniaporcelany.pl/162-lubiana-afrodyta. Mają komplety i naczynia na sztuki. Polecam.

mniszek56

Posty: 5

 
Ja również polecam Lubianę Afrodyta. Idealny serwis, jeśli chodzi o funkcjonalność i design. To sprawdzony fason, który użytkuję w domu od porządnych paru lat. To niezwykle ciekawy fason, który pasuje do każdego wystroju stołu i wnętrza.

Warszawiak

Posty: 15