• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

siatki hodowlane, jaki sklep ?

siatki hodowlane, jaki sklep ?

Potrzebujemy zakupić siatki przemysłowe. Jak się orientujecie, gdzie można zakupić certyfikowany asortyment, to z góry dziękujemy za polecenia. Koniecznie jakiś sklep internetowy, może z darmową dostawą :)

krotos34

Posty: 3

 
Tak to te same siatki przemysłowe. Musisz tylko wybrać konkretne parametry, jakie Cię interesują, czyli dokładnie wielkość oczek i grubość sznurka. Siatki można kupić na wymiar i od razu z zestawami do montażu. O wiele bardziej opłaca się kupić przez internet. Jest kilka wiodących sklepów, w których bez obaw można dokonać zakupu.

tubbytimmy1

Posty: 14

 
Jestem zdania, iż najlepsza jest siatka polipropylenowa, albowiem odporna jest na czynniki pogodowe. PP jest faktycznie świetnym tworzywem. W moim wypadku mam już takie siatki hodowlane ogrodzeniowe od wielu lat i nie niszczą się, więc polecam.

Marioleczka

Posty: 10

 
Siatki na regały magazynowe można kupić tutaj https://fulo.pl/54-siatki-regaly-na-magazyn. Od wielu lat znam ten sklep i zawsze mają dobrą jakość asortymentu. To doświadczony sprzedawca, który służy poza tym fachowym doradztwem.

Joe

Posty: 15

 
Też chyba wybiorę ten rodzaj siatek na ptaki. Czytałem, że polipropylen to rozwiązanie na lata i nie do uszkodzenia. Podobno idealnie nadają się wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z intensywną eksploatacją. Muszę rozejrzeć się w cennikach, bo pewnie każdy z producentów ma inne ceny, a może jakieś promocje.

zdsakk87

Posty: 19

 
Jeśli tak, to będę musiał rozejrzeć się za jakimś konkretnym sklepem z siatkami na wysypisko śmieci. To chyba ten sam rodzaj siatek polipropylenowych?

superbu

Posty: 17

 
Jestem zdania, że najlepsza jest siatka polipropylenowa, bo odporna jest na czynniki pogodowe. PP jest naprawdę dobrym tworzywem. W moim przypadku mam już takie siatki hodowlane ogrodzeniowe od wielu lat i nie niszczą się, więc polecam.

Iwona3

Posty: 15

 
Mnie najniezwyklej zależy na tym, żeby siatki na kontenery były odporne na działanie substancji chemicznych, albowiem niestety z takimi mamy do czynienia w zakładzie. To w takim układzie jaki materiał będzie doskonalszy?

Warszawiak

Posty: 5

 
Wybierzcie polipropylen. W naszym wypadku sprawdza się dobrze. Siatek na kontenery od lat nie musieliśmy zmieniać, bo wciąż odznaczają się bardzo dobrym stanem. Niektórzy korzystają z polietylenowych siatek. W sumie może najlepiej dopytać w sklepie, przedstawić konkretne potrzeby.

Sarenka

Posty: 12

 
Według mnie polipropylen jest zdecydowanie doskonalszy od PE, ale niektórzy są niezwyklej zadowoleni z siatek przemysłowych polietylenowych. Dużej różnicy pomiędzy właściwościami nie ma.

Lamey

Posty: 16