• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Siatka ochronna, który sklep ?

Siatka ochronna, który sklep ?

Mam pytanie o zabezpieczenie okien na hali sportowej. Dokładnie szukam siatek na piłkochwyty w dobrej cenie. Ich jakość naturalnie też mnie interesuje :) Może polecacie jakiś sklep, producenta lub dystrybutora?

bobuś34

Posty: 4

 
Myślę, iż właśnie skorzystam z takiego doświadczonego doradztwa. Nie kupowaliśmy tego rodzaju siatek sportowych, więc nie mamy doświadczenia. Przydałby się więc sklep, w którym udzielają takiej pomocy fachowo.

mJaUrVcEin

Posty: 4

 
A konstrukcje na ściany jeśli chodzi o piłkochwyt to jakie są? Takie same, jak na okna? Poza tym napiszcie, czy to bezproblemowo zamontować samemu, czy raczej lepiej zamawiać ekipę montażystów. Chciałbym mieć pewność w tej sprawie.

Mr Boks

Posty: 9

 
Nic wobec tego prostszego, jak kupić profesjonalną siatkę polipropylenową. Taka przetrwa wszystko. U nas na budowie jest eksploatowana dość dość i nic się z nią nie dzieje. To najlepszy asortyment na budowę.

alidomas

Posty: 7

 
A są w ogóle jakieś różne siatki na piłkochwyty niż z takiego właśnie sznurka. Mnie też by zależało na tym, żeby zakup opłacił się chociażby na kilka lat. Nie mam zamiaru inwestować w kiepską jakość. Chyba te z górnej półki to siatki z dodatkowymi wzmocnieniami? Za takie jestem w stanie zapłacić więcej :)

omen100

Posty: 22

 
Tutaj mają wyśmienitą ofertę siatek zabezpieczających https://siatki-sportowe.pl. Można sobie zerknąć, albowiem naprawdę nawet cenowo tutaj jest całkiem dobrze. Mam nadzieję, iż wam się nakaz przyda. Pozdrawiam.

gruszk56

Posty: 4

 
Pewnie tak, niemniej jednak sam też wiem, że pożądane byłoby sięgnąć z poleconej przez kogoś oferty. Tak masz pewność, że jest okej i w porządku. Jeżeli chodzi o siatki polipropylenowe to powiem, że to dobry wybór dla każdego miejsca. Zresztą teraz chyba wyłącznie z niego produkowane są siatki do profesjonalnych zabezpieczeń. Polecam dla każdej hodowli, albowiem sam taką właśnie mam.

Michałek

Posty: 15

 
U mnie jednak decyzja o zdecydowanie największej grubości sznurka. Potrzebowałem siatki sznurkowej do okna, ale w domu jest kot, któremu wpadają do głowy różne pomysły. Myślę, że zacznie po czasie mocować się z nią, więc już kupiłem coś najbardziej solidnego. Mam nadzieję, że wytrzyma te sparingi :)

Miner-ooo

Posty: 21

 
Jak zdecydujesz się na siatkę polipropylenową lub polietylenową to masz gwarancję niezawodności na niezmiernie długo. Takie siatki się rozciągają, są mocne i przede wszystkim szukać bezwęzłowych. Parametry są niezmiernie istotne. Należałoby wybrać najgrubszy sznurek.

djramu

Posty: 30

 
Widzę, że wiele osób nie ma pewności co do producenta siatek ochronnych. Ja też borykam się z problemem, bo zależy mi na maksymalnej jakości. Nie mogę pozwolić sobie na żadne niedociągnięcia, bo chodzi o hodowlę. Grube pieniądze kosztowałyby mnie straty. Już sporo doczytałem o polipropylenie, że to solidny materiał.

labuh

Posty: 8