• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

siatki ochronne na wymiar, zna ktoś sklep?

siatki ochronne na wymiar, zna ktoś sklep?

Wita wszystkich. Mam nadzieję, że pomożecie mi odszukać dobrą ofertę siatek na korty tenisowe. Potrzebna mi siatka ogrodzeniowa i siatka do piłkochwytów. Jak ktoś coś, to czekam i dziękuję.

Dosti

Posty: 2

 
No i to mogą być też siatki do piłkochwytów na zewnątrz. Polipropylen jest odporny na warunki pogodowe. Nie sprzątamy tych zabezpieczeń nawet na zimę, bo nie wymagają tego. Siatki PP są odporne na promieniowanie uv.

plertoo3

Posty: 4

 
https://nalur.pl/12-siatki-na-wymiar to link do sklepu z siatkami ochronnymi na wymiar. Nie mam do nich żadnych zastrzeżeń. Korzystamy z takich na co dzień, więc wiemy, co jest istotne pod kątem jakości. Te są doskonałe i niedrogie :)

Dzidzia

Posty: 7

 
Dokładnie siatki PP nie niszczą się od słońca. Nie pękają i nie zrywają się. To dobre siatki na boisko, co do których nie mam żadnych zastrzeżeń. Jesteśmy zadowoleni z perspektywy ludzi, jakie musiały wyposażyć obiekt sportowy. Młodzi sportowcy też są usatysfakcjonowani.

Lopez58

Posty: 5

 
Muszę dołączyć się do poleceń, bo sam zauważyłem różnicę w użytkowaniu. W końcu zdecydowałem, że kupię siatki zabezpieczające na działkę i zrobię porządek ;) Udało się, a w dodatku okazało się, że całość bardzo dobrze wygląda. Mam spokój z wchodzeniem na mój teren i dzikim ptactwem. To siatki odporne na promienie słoneczne.

Black_Riot

Posty: 8

 
W większości sklepów internetowych można kupić siatkę ochronną na wymiar. To znaczące, żeby była dokładna wielkość. Takiej siatki używamy w transporcie, co pozwala nam na pewność, iż mamy towar właściwie zabezpieczony. W sumie tego właśnie wymagają przepisy BHP. Siatki polipropylenowe są najlepsze, bowiem też wygodne w użytkowaniu.

pawel253

Posty: 4