• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Piece heiztechnik, tani sklep ?

Piece heiztechnik, tani sklep ?

Czeka mnie przeróbka instalacji grzewczej. Polecono mi zawory do grzejników invena. Mam pytanie o ich jakość. Czy pożądane byłoby? Może wiecie, gdzie kupić taniej? Z góry dzięki za zainteresowanie tematem.

AGDDDy1

Posty: 4

 
Mnie też niezbędny jakościowy system kominowy. Wybiorę rury kominowe Mkżary, bowiem to rzeczywiście dobry producent. Konstrukcja ze stali nierdzewnej będzie trwała. U mnie będzie paliwo stałe, natomiast jak z nieraz wymienię na gazowy kocioł to też będzie dobrze.

tyuMer

Posty: 12

 
Też wiele dobrego słyszałem o grzejnikach łazienkowych radeco. W sumie to taka czołowa marka. Rozglądałem się za czymś tańszym, niemniej jednak chyba jednakże wolę dołożyć te parę pln i mieć pewność, iż będzie na lata. W sumie w łazience tak samo jak w salonie warto mieć jakościowy grzejnik :) Jak dla mnie w reszcie pomieszczeń ciepło być nie musi.

wieciek

Posty: 3

 
W moim przypadku to budynek modernizowany, więc zapotrzebowanie na ciepło jest znacznie większe niż w nowym budownictwie. Wiem, że czeka mnie zmiana. Pewnie zdecyduję się na kotły kondensacyjne. Ciekaw jestem, czy jakaś dotacja by mi się nie należała.

Anno Domini

Posty: 14

 
Zobacz sobie piece heiztechnik w tym miejscu http://sklepekogrzanie.pl/kociol-q-eko-15-kw-heiztechnik-z-autom-podajnikiem-paliwa-do-spalania-ekogroszku-mialu-lub-biomasy-duplikat-1.html. Masz z podajnikiem w dobrej cenie :)

Acclaim

Posty: 14

 
Ja osobiście mam zawory do grzejników invena i popieram wybór. Oferta padła od doświadczonego wykonawcy, więc z góry wiedziałem, że będzie dobrze :) Poza tym to niedrogi wybór, który polecam każdemu. Zawory są znaczące w instalacji grzewczej – pamiętajcie o tym.

Duzyyy45

Posty: 15

 
Jakbym miał jeszcze raz wybierać, to też bym postawił na piece heiztechnik. Nie ma to jak renomowany producent. Na jakiegoś mało znanego producenta na pewno bym się nie zdecydował. Mam piec z podajnikiem i w zasadzie zero pracy przy nim, żadnych kłopotów z jego pracą.

jarcio00

Posty: 6

 
Pod kątem zaworów do grzejników też trzeba się dokładnie zastanowić. Widziałem, że invena ma spory wybór i cenowo nie wychodzi źle. A czytałem, że to producent bardzo w porządku. Raczej polecam :)

kikiriki2k

Posty: 6