• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Sprzęt sportowy - sklep online

Sprzęt sportowy - sklep online

Jaki sklep internetowy polecacie jeśli chodzi osprzęt do ćwiczeń ?

maniek

Posty: 1

 
Każdy ma jakieś tam swoje ulubione ćwiczenia. Ja bardzo lubię klasyczny martwy ciąg...wiem że to dziwne, żę można to lubić, ale mi się to robi akurat najlepiej i najfajniej.

Kuwej56

Posty: 16

 
Teraz są popularne ćwiczenia na różnych taśmach, te kettle tak samo, dużo się zmienia jeśli chodzi o trendy. Ciekaw jestem co będzie popularne za 5-10 lat.

bartek33

Posty: 4

 
Sklepów jest dużo ale żeby trafić na sprzęt który się sprwadzi przy normalnym treningu to nie jest tak łatwo. Wcale nie mówię o ławeczkach czy drążkach jakoś super pro, ale po prostu do normalnego średnio intensywnego trenowania....Zadowolony jestem na pewno jak na razie z drążka przyściennego ze sklepu k-sport.com.pl. To jest polska produkcja na polskiej stali i faktycznie jest to odczuwalne w jakości że metal nie jest plastikowy tylko mocny, twardy.

wiesław11

Posty: 7

 
Kiedyś sobie kupiłem jakąś chińską poręcz montowaną w futrynie w domu to mi się zerwała drugiego dnia. Tak się kończy kupowanie sprzętu do ćwiczeń po taniości w markecie spożywczym...:P

Yuri20

Posty: 4

 
Trochę rośnie świadomość ludzi jeśli chodzi o trening na siłowni. Już teraz rzadziej spotka się osoby które trenują z przypadku, w sensie że nie wiedzą po co jest konkretne ćwiczenie i jak je poprawnie wykonać. Edukacja w tym względzie poszła mocno do góry.

Wacław

Posty: 4