• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

siatki zabezpieczające, gdzie szukać?

siatki zabezpieczające, gdzie szukać?

Witam. Wymagamy wykonać nowe zabezpieczenia na szkole. Które ogrodzenia boisk polecacie? Według nas najlepszym rozwiązaniem są siatki polipropylenowe. Gdzie zakupić, żeby mieć pewność co do jakości.

Motospec

Posty: 3

 
A jeśli mowa o typowych siatkach ochronnych, to według was, jaki producent jest godny polecenia? Wiem, że nie wszyscy stawiają na najlepszej klasy PP, a wówczas trudno mówić o profesjonalnych zabezpieczeniach. Mamy do wykonania nowe ogrodzenie boiska szkolnego, wiuęc musi być ono naprawdę niezawodne i na kilka lat.

ćwirekk

Posty: 17

 
A gdzie kupowaliście siatki do piłkochwytów. Wiem, iż takich propozycji jest sporo, lecz nie ma to jak sięgnąć z oferty sprawdzonego producenta. Chcielibyśmy nawiązać dłuższą współpracę z jakąś porządną marką. Naszą halę sportową czeka generalny remont, a później zupełnie nowe funkcjonalne wyposażenie.

KHOT

Posty: 15

 
Kapitalna jakość. Niezawodność i trwałość. Tak mógłbym ocenić asortyment siatek do zabezpieczeń. Nie maja sobie równych, bo tak naprawdę nie da się ich zastąpić innym produktem. Na stałe pracuje w tej branży. Montujemy ogrodzenia. Wykonujemy różne prace w szczególności na obiektach sportowych i dlatego szczerze polecamy ten asortyment.

Klaudi

Posty: 5

 
Muszę przyznać, że siatki sportowe z PP to rzeczywiście klasa. Naturalnie spełniają wszelkie wymogi, jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, lecz też niesłychanie ładnie się prezentują na hali sportowej. Po montażu usłyszeliśmy mnóstwo słów uznania.

Dagmara87

Posty: 17

 
Ja bym stawiał na ogrodzenia boisk z siatki PP. Najlepsza jest ta produkowana bezwęzłową metodą. Jest odporna i dlatego masz pewność co do długoterminowej inwestycji. Siatki kupowałem przez internet. Wychodzi dużo taniej.

Emilios45

Posty: 13

 
Pomyślę, bo może kogoś znajdę, ale nie obiecuję. Pewnie, że montaż jest bardzo ważny. Choćbyś kupił nie wiadomo jak dobrej klasy siatki ochronne, a schrzanisz ich montaż, efekt będzie opłakany. My też skorzystaliśmy z fachowego montażu. Nie wyszło drogo, a jest profesjonalnie.

Elumino56

Posty: 7

 
Siatki sportowe na wymiar kupowałem w sklepie https://polbag.pl/29-siatki-do-pilkochwytow-na-wymiar. Oferta bardzo w porządku, jeśli chodzi o cenę. Poza tym świetna jakość, jakiej potrzebowaliśmy. Polecam.

Facio

Posty: 7

 
Samodzielny montaż piłkochwytów też nie wchodzi w grę. Na wiosnę mamy w planach ich wymianę. Może tu na forum ktoś podeślę namiary na sprawdzonego usługodawcę w tej dziedzinie?

Makus16

Posty: 16

 
Pomyślę, albowiem może kogoś znajdę, natomiast nie obiecuję. Pewnie, iż montaż jest niezmiernie istotny. Choćbyś kupił nie wiadomo jak dobrej klasy siatki ochronne, a schrzanisz ich montaż, efekt będzie opłakany. My też skorzystaliśmy z fachowego montażu. Nie wyszło drogo, a jest fachowo.

Robuś

Posty: 16