• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Masaż w Kielcach, co polecicie

Masaż w Kielcach, co polecicie

Dzień dobry. Czy warto rozpocząć swoją przygodę z fitnessem w Kielcach? Zależy mi o to czy są tu dobre kluby, trenerki i tym podobne sprawy.

Penio

Posty: 14

 
Bardzo wysoko oceniam trening personalny w Kielcach, na który możemy liczyć pod okiem faktycznie niezwykle fachowych trenerów.

Wydaje mi się, że każda z Was mogłaby się zainteresować taką formą treningu, albowiem potrafi on przynieść faktycznie ponadprzeciętnie sporo korzyści, o których jeszcze nie wiecie.

pawel253

Posty: 13

 
Trafiłam do pewnego klubu fitness w Kielcach i już po pierwszych zajęciach postanowiłam, że będę jego stałą bywalczynią.

Nieraz dobre podejście osób prowadzonych treningi potrafi przekonać do uczestniczenia w treningach. Wygląd klubu to dla mnie drugorzędna sprawa.

Bunys

Posty: 17

 
Mogę polecić Wam jeden klub fitness w Kielcach, a mianowicie http://www.fitnesska.info. Nigdy się na nim nie zawiodłam, choć uczestniczę w organizowanych poprzez nich zajęciach już od kilku miesięcy. Wydaje mi się, że również powinniście być zadowolone. Mają darmowy pierwszy trening próbny.

Czarek

Posty: 9

 
Długo motywowałam się do tego, aby rozpocząć treningi fitness w Kielcach. Na szczęście odszukałam ku temu dobry powód, którym było kilka nadprogramowych kilogramów. Szybko udało mi się połączyć aktywność fizyczną z pracą zawodową z uwagi na elastyczne terminy przeprowadzanych treningów. Mogę polecić wszystkim takie zajęcia :)

345_14

Posty: 8

 
Niedawno stanęłam przed ciężkim wyborem, jaki był wybór salonu, który zaproponuje mi najlepszy masaż w Kielcach.

Ciekawiło mnie między innymi to, ile to będzie kosztowało, a także która atmosfera towarzyszy masażowi. Pozytywnie się zaskoczyłam i planuję, iż w przyszłości będę regularnie odwiedzała jedno miejsce w celu odbycia przyjemnego masażu :)

ilor45

Posty: 14

 
Doceniłam niedawno ciekawe zajęcia, jakimi jest niewątpliwie salsa w Kielcach. Bezsprzecznie polecam wszystkim kobietom, które chcą się ruszyć nieco z domu i uprawiać więcej sportu. Nie wydaje mi się, aby którakolwiek z Was była niezadowolona. Początkowo jest ciężko z uwagi na ponadprzeciętny wysiłek fizyczny. Potem jest tylko lepiej!

Zob4567

Posty: 13

 
Dopiero reklama poinformowała mnie o tym, że istnieje coś takiego jak zumba w Kielcach. Szybko oceniłam te zajęcia, bo wzięłam udział w treningu próbnym. Wydaje mi się, że to nie jest dla mnie, aczkolwiek zajęcia dla wielu Pań mogą okazać się ciekawe. Warto sprawdzić.

daniel105

Posty: 25