• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Ratownictwo drogowe A1, jaka firma ?

Ratownictwo drogowe A1, jaka firma ?

Hejka. Które firmy działające w branży ratownictwa drogowego a1 zasługują na Waszą rekomendację? Które macie doświadczenia?

Kobitka22

Posty: 6

 
Byłem bardzo zaskoczony, gdy dowiedziałem się, iż pomoc drogowa a2 będzie w stanie naprawić moje auto na miejscu. Nie musiałem holować samochodu do mechanika. To rewelacyjna sprawa!

hamm45

Posty: 11

 
Z reguły holowanie a1 odbywa się w kierunku lokalnych warsztatów samochodowych, które rekomendują klientom przede wszystkim pracownicy pomocy drogowej.

dobrusia

Posty: 14

 
Pamiętajcie o tym, że autolaweta a2 najprawdopodobniej będzie Wam konieczna tylko wówczas, gdy Wasz samochód nie będzie nadawał się do dalszej podróży, czyli np. po przypadku.

ja2210

Posty: 12

 
Mam swojego faworyta, jeśli chodzi o ratownictwo drogowe a1. Na moje nieszczęście miałem okazję przetestować usługi kilku firm i zaledwie jedna mogła pochwalić się profesjonalną obsługą, a zarazem konkurencyjnymi cenami. Zainteresowani mogą uzyskać u mnie namiary na tą firmę przez prywatną wiadomość.

pawel253

Posty: 15

 
W moim przypadku holowanie a2 rozliczane było na podstawie ilości przebytych kilometrów. Z tego względu nie chciałem, aby auto było holowane do domu, ale od razu do warsztatu samochodowego. Takie rozwiązanie ma zdecydowanie najwięcej sensu. Przynajmniej w mojej opinii tak było. Pozdrawiam :)

Limwe45

Posty: 12

 
Nigdy uprzednio nie była mi konieczna pomoc drogowa a1. Dopiero niedawno mój samochód odmówił posłuszeństwa, a taka firma zrealizowała naprawę na miejscu.

edyta123

Posty: 10

 
Mogę powiedzieć Wam, jak usługi ratownictwa drogowego a1 wchodzą w ogóle rachubę. Popularne jest dowożenie paliwa, holowanie samochodów, a także zabieranie ich na lawetę. Poza tym czasami pracownicy pomocy drogowej robią drobne naprawy i awaryjnie uruchamiają silnik.

borek149

Posty: 5

 
Dopiero raz korzystałem z usługi tj. holowanie a1. Byłem dość zadowolony, jeśli można tak nazwać sytuację, w jakiej zawiódł mój prawie nowy samochód. Na szczęście polecono mi dobry warsztat samochodowy, w którym mechanik był dość kompetentny :)

nowaera

Posty: 14

 
Nie mam żadnych wątpliwości, iż najlepsze holowanie a1 zagwarantuje Państwu firma: http://www.holowanie-a1-a2.pl. Korzystałem z niej zaledwie raz znajdując się na obszarze ich działania, aczkolwiek mam niezmiernie pozytywne wrażenia. Ocena 10/10!

czes212

Posty: 17