• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

siatka na kontener ??

siatka na kontener ??

Jestem w kropce. Jak tylko orientujecie się coś na temat siatek do busa, które będą najlepsze, dajcie znać. Muszę wyposażyć kilka busów w takie zabezpieczenia, a nie bardzo się orientuję, co będzie najlepsze.

Nowa

Posty: 2

 
Spoko są też siatki do busa. Można profesjonalnie wykonać takie zabezpieczenie na bagaże. Jak chcesz kupić tego typu siatki, to najlepiej przez internet. Można w ten sposób kupić taniej mieć pewność, że płacisz za dobrą jakość.

hubertus

Posty: 12

 
Myślę, iż najlepiej będzie uderzyć bezproblemowo do producenta. Jeśli chodzi o siatki do samochodów, to sporo na rynku jest lichych siatek. Sam nawet nie wiem, z czego one są zrobione. Mnie zależy na mega jakości, więc chyba pozostaje jakiś sprawdzony polski producent?

miś_biały

Posty: 5

 
Możesz kupić polipropylenowe, ale też polietylenowe siatki na motory. Obydwie są elastyczne i bez problemu zabezpieczysz motor. Też takich użyłem do transportu. Są najlepszym rozwiązaniem. Lepszego sposobu nie ma.

dubuś23

Posty: 11

 
Polietylenowe siatki samochodowe są równie dobre co z PP. Używamy ich od lat i jesteśmy zadowoleni z jakości. Można zamówić sobie dowolny wymiar i dowolne wykończenie, które jest bardzo ważne pod kątem całości siatki, żeby się nie targała itp. Polecam.

666marian

Posty: 25

 
To już chyba nie będę mieć dylematów, jeśli chodzi o kupowanie siatek na palety. Zdecyduję się na polipropylen i bezwęzłową metodę produkcji. Mnie też zależy, żeby wykonać dobry kupowanie na wiele lat i nie martwić się, iż znowu trzeba zakupić nowe siatki, albowiem się podarły czy coś. Chyba niedrogie są, z tego co się orientowałem.

TomekK

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o siatki na przyczepy, to nie są one naprawdę dużym wydatkiem. Też uprzednio kombinowałem jak koń pod górę, aż w końcu dostałem się na zakup :) teraz bez problemu mogę przewieźć każdą rzecz, bo siatki polipropylenowe są niezwykle elastyczne.

Michaś

Posty: 12

 
Może się mylę, niemniej jednak wydaje mi się bardziej sprawdzony polipropylen, jeśli chodzi o siatki na przyczepy. Moje są okej, choć stale ich używam. Są elastyczne, wobec tego nie pękają. Masz pewność, że się nie zniszczą od czynników mechanicznych.

Sarever

Posty: 25

 
Tu mają sprawdzoną ofertę siatek do samochodów https://bagan.pl/auto-siatki-trasportowe. Nie mamy żadnych zastrzeżeń, jeśli chodzi o jakość i trwałość tego asortymentu. Polecamy.

Ciapek

Posty: 5

 
No właśnie są elastyczne, zatem nie uszkodzą się szybko. Też już nas czekają zmiany, albowiem stare odmawiają posłuszeństwa :) Jakiś sklep z siatkami grodzącymi przestrzeń załadunkową polecacie?

Lupusx

Posty: 5