• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Ratownictwo drogowe jest dostępna na A1 ?

Ratownictwo drogowe jest dostępna na A1 ?

Cześć. Jakie usługi będzie w stanie zaproponować mi firma, której profil działalności stanowi ratownictwo drogowe a1?

Alfonsik5

Posty: 3

 
Mam pewność, że tanie holowanie a1 zapewni Wam firma http://www.pomocdrogowaa2a1.pl, z którą miałem w przeszłości do czynienia. Są elastyczni, ponieważ dopasowują się do potrzeb klienta, a zarazem działają szybko!

Dzidzia

Posty: 22

 
Na większości popularnych tras działa ratownictwo drogowe a1, które jest w stanie zaproponować kierowcom dość szeroki zakres usług. Przekonałem się o tym na własnym przykładzie, gdy potrzebowałem fachowej pomocy na autostradzie. Na szczęście udało mi się ją uzyskać :)))

eryczek

Posty: 6

 
Holowanie na A1 przydało mi się raz, gdy musiałem doprowadzić mój samochód do warsztatu samochodowego. Okazuje się, że udało mi się zapewnić sobie holowanie na dość konkurencyjnych warunkach, jeżeli chodzi o cenę usługi :)

lukasabat

Posty: 16

 
Mój kolega korzystał z holowania A2 i wbrew pozorom nie zapłacił przesadnie dużo pieniędzy. Wydawało mi się, że musiał wydać na to co najmniej kilka stówek, gdy przedstawił mi dystans, jaki pokonał na tej zasadzie. Dzięki temu mamy sprawdzoną firmę, która działa na obszarze naszych podróży.

edyta123

Posty: 7

 
Z punktu widzenia przedsiębiorców, którzy oferują usługi tj. pomoc drogowa a2 najlepszym miejscem do działania jest właśnie autostrada, ponieważ dochodzi tam do wielu kolizji, wypadków, a czasami kierowcy mają inne problemy z pojazdem natury technicznej.

dominikk5

Posty: 11