• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Części do samochodów ciężarowych, znacie jakiś sklep?

Części do samochodów ciężarowych, znacie jakiś sklep?

Czy polecacie nabycie części do samochodów ciężarowych w sklepach internetowych bądź na aukcjach?

Kuniarz

Posty: 6

 
W sytuacji gdy naprawdę zależy Ci na jak najniższych kosztach prowadzenia firmy to polecam Ci zrobić to samo co ja. Od pewnego czasu kupuję tylko i wyłącznie części zamienne do samochodów ciężarowych i dzięki temu w ciągu roku oszczędzam mnóstwo pieniędzy. Obecnie udaje mi się kupować taniej praktycznie każdą część.

donbagino

Posty: 20

 
Ja wszystkie filtry i części do maszyn rolniczych zawsze kupuję przez internet i jeszcze nigdy się na tym nie zawiodłem a więc polecam sklepy internetowe.

Tomcio

Posty: 14

 
Jeśli szukasz rzeczywiście zaufanego i godnego polecenia sklepu z częściami zamiennymi do pojazdów ciężarowych to od siebie niezmiernie mocno polecam Ci ten sklep: http://sklepekostamar.pl.

Jest on moim zdaniem dzisiaj najlepszym na rynku.

superbu

Posty: 18

 
Hej, sam od pewnego czasu kupuje tylko i wyłącznie części zamienne do swoich pojazdów z firmy i muszą przyznać, iż ich jakość jest praktycznie taka sama jak oryginalnych. Do tej pory nie odczułem kompletnie żadnych przejawów szybszego zużywania się zamienników.

KamiKAzeDBC

Posty: 14

 
Sam posiadam kilka maszyn budowlanych i w przypadku jakiejkolwiek awarii zawsze korzystam ze sklepów internetowych. Osobiście mogę Ci je w pełni polecić i powiedzieć, że zarówno ceny jak i jakość obsługi klienta moim zdaniem stoi na mnóstwo wyższym poziomie niż w normalnych sklepach stacjonarnych.

Worms

Posty: 8

 
Od zawsze wszystkie potrzebne mi części i filtry do maszyn rolniczych kupuję w sklepach internetowych i bardzo mocno sobie to chwalę.

Mikuśio

Posty: 11

 
W mojej opinii zupełnie niepotrzebnie martwisz się o jakość obsługi klienta w sklepach internetowych ponieważ jako stały nabywca części nie zauważyłem praktycznie żadnych różnic pomiędzy sklepami internetowymi a stacjonarnymi

WalSystem

Posty: 18

 
Od siebie zdecydowanie polecam Ci kupowanie filtrów oraz części do maszyn budowlanych właśnie w tego typu sklepach o których mówisz. Sam tak robię od długiego czasu i już zauważyłem, że zaoszczędziłem mnóstwo pieniędzy, które będę mógł zainwestować w rozwój firmy.

Abaddon616

Posty: 11

 
Hej, gdy samemu rozpoczynałem kupowanie części zamiennych do samochodów ciężarowych w internecie to miałem dokładnie takie same obawy jak Ty. Przełamałem się jednakże i nie żałuję tej decyzji. Dziś wszystkie pojazdy z mojej floty zaopatrzam w części tylko i wyłącznie z internetu bowiem wychodzi mi to zdecydowanie taniej.

Adi666

Posty: 15