• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Taką firmę transportującą osoby do Niemiec polecicie ?

Taką firmę transportującą osoby do Niemiec polecicie ?

Może ktoś z was orientuje się w temacie przewozów do holandii. Czym jechać?Może jakaś firma transportowa, lecz koniecznie tania. Jak coś czekam i nie ulega wątpliwości z góry dziękuję za wszelką pomoc w temacie.

hamm45

Posty: 2

 
Tego przewoźnika mamy też w kujawsko-pomorskim :) Od roku korzystam z przewozów do niemiec. Komfort, komfort i jeszcze raz komfort. Pożądane byłoby polecać dalej. Faktycznie wykwalifikowany przewoźnik.

Black_Riot

Posty: 13

 
Firmy osobiście nie znam, ale też wiem, że organizuje na terenie warmińsko-mazurskiego konkretnie przygotowane przewozy do niemiec. Kumpel jeździ i bardzo sobie chwali.

daron64

Posty: 17

 
To firma, która gwarantuje pewne i sprawdzone przez co szybkie trasy http://www.czajkabus.eu/trasy. Oferuje komfortowy transport osób do niemiec. Warunki wygodne. Doświadczona firma od lat na rynku.

emkaer

Posty: 18

 
Jeśli chodzi o przewozy osób do holandii, to rzeczywiście ogłasza się sporo firm, ale też można powiedzieć pseudofirm, które nie do końca świadczą dobrej jakości usługi. Z tej korzystałem raz i widzę różnicę. Poprzednie przejazdy bardzo męczyły, autokar kiepski, ogólnie bez porównania. Dobry bus jest najważniejszy. Poza tym mają doświadczonych kierowców.

Asi_000

Posty: 8

 
W warmińsko-mazurskim też działa ta firma. Ja korzystam z niej od dłuższego już czasu i chwalę sobie każdy przewóz do holandii. Mam nadzieję, że zaufacie poleceniom i skorzystacie, bo naprawdę w takich warunkach powinni się podróżować zwłaszcza na dłuższych trasach.

Kitas

Posty: 14

 
Myślę, że nie ma co szukać dalej :) Też uważam ich za dobrego usługodawcę. Nie tak dawno korzystała znajoma, organizowała przewóz do holandii większej grupie osób i chwaliła sobie bardzo, że szybki przejazd w komfortowych warunkach, że usługodawca to naprawdę rzetelna firma. Też skorzystam, bo jak sprawdzony usługodawca, to sprawdzony ;)

andrew66

Posty: 5