• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Pomoc drogowa w Poznaniu, która firma ?

Pomoc drogowa w Poznaniu, która firma ?

Znacie może jakiś dobry szrot poznań? Potrzebuję znaleźć taki, gdzie faktycznie mają szeroki wybór jeżeli chodzi o tuning. Zależy mi na tanich częściach, a nie wygórowanych w kosmos częściach.

Z góry dzięki za pomoc.

wacek56

Posty: 7

 
Chyba będę musiał zajrzeć na ten szrot poznań. Poszukuję pewnego gadżetu od paru miesięcy i nie udało mi się ja dotąd go znaleźć. Może oni będą w stanie mi pomóc? Tak to jest jak ma się mało chodliwe auto. Z góry wiedziałem, iż mogą być kłopoty, o jakich jednak przekonałem się dopiero teraz, po roku.

emkaer

Posty: 19

 
Mnie najniezwyklej odpowiada ten szrot poznań http://pers24h.pl/czesci-samochodowe. Części idealne, znaczny wybór, do sporo samochodów i modeli. Słowem idzie co wybrać. Poza tym ceny do zniesienia, a o to przecież chodzi.

okruchowy

Posty: 23

 
Na tym szrocie w poznaniu udało mi się kupić podkreślam do niezbyt chodliwej marki samochodu część, której szukałem już chyba wszędzie. Mają bardzo wielki wybór, dlatego jak ktoś boryka się z problemie, to trzeba uderzyć tam. Naprawdę warto tam zajrzeć, a ceny mają bardzo okazyjne, więc tym bardziej.

Bankowy

Posty: 7

 
Nie myślałem nawet, że na tym złomowaniu aut w poznaniu dostanę taką kaskę za swoje auto. Dobrze, że całą resztą zajmują się oni i człowiek nie musi się już tym przejmować. Nawet jak nie jesteś właścicielem samochodu, możesz do nich przyjść z upoważnienie i zezłomować pojazd. Polecam, bo rzeczywiście opłacalne.

Worms

Posty: 21

 
Też mam dobre zdanie o tej firmie. Miałem kilka razy problem i udało mi się dzięki tej pomocy drogowej poznań uzyskać bardzo szybko pomoc, której oczekiwałem. Polecam, bo goście, którzy przyjechali znali się na rzeczy i umieli dokonać szybkiej oceny. Mnie odpowiadali, dlatego dalej polecam ją wszystkim na wszelki wypadek.

Penio

Posty: 12

 
Jak dla mnie ten szrot w poznaniu jest chyba najbardziej kompleksowy W wielu przypadkach tam zaglądam w poszukiwaniu części do paru sowich samochodów i zawsze udaje mi się je u nich pozyskać. Polecam, bo rzeczywiście warto.

basu

Posty: 20

 
Nie pamiętam z jakiej lawety z poznania korzystałem kilka lat temu, natomiast generalnie rzecz biorąc nie byłem usatysfakcjonowany z przybyłych pracowników. Być może przyda mi się ten adres.

Złoty

Posty: 15