• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Elektryka samochodowa Kędzierzyn Koźle

Elektryka samochodowa Kędzierzyn Koźle

Witam.

Z jakiego serwisu jeżeli chodzi o klimatyzację samochodową w Kędzierzynie Koźlu korzystaliście, z jaką ceną trzeba się liczyć?

Worms

Posty: 9

 
Ja bym dalej nie szukał, odgrzybianie samochodowe to wbrew pozorom poważna sprawa, zatem polecam ten serwis samochodowy z Kędzierzyn Koźla. Klima musi działać, w końcu mamy lato.

Kowalski

Posty: 12

 
Z tak rzetelną diagnostyką samochodową dokładnie w Kędzierzynie Koźlu jeszcze nigdy nie miałem styczności. Nie dziwię się już teraz, bo firma ma doświadczenie i działa na rynku od lat. Najbardziej zdumiał mnie fakt, jaki sprzęt posiadają. Polecam.

jumju

Posty: 14

 
Z elektroniką samochodową u mnie zawsze był problem. Stale coś się zawieszało. Dopiero ten serwis z Kędzierzyn Koźla http://autoserwis-mar-car.pl zrobił mi dokładną diagnostykę i wreszcie mogę jeździć bez zbędnego stresu. Niesłychanie rzetelna firma, ma doświadczenie i można tu liczyć na przystępne ceny.

endrjuuu

Posty: 10

 
Niezwykle precyzyjne odgrzybianie samochodowe. W Kędzierzyn Koźlu mamy fachowców i jest się czym szczycić, nie to co gdzie indziej tylko kasę biorą i olewają usługi. Przyjeżdżajcie do nas.

codePerformance

Posty: 11

 
O elektronice samochodowej to już nawet nie chce mi się pisać. Mam tego przesyt, W moim aucie ciągle coś nie działa. Jak nie jedno to drugie. Myślałem nawet żeby kupić sobie taki tester i mieć na stanie, natomiast tak czy w przeciwnym razie sam nie umiem nic naprawić. Z Kędzierzyna Koźla pochodzę, to może do nich wstąpię.

beniek

Posty: 16

 
O sporo firmach z odgrzybianiem samochodów w Kędzierzyn Koźlu słyszałem, muszę sobie zrobić ranking cenników, żeby nie przepłacić. Myślałem też, żeby zrobić coś samemu, ale chyba aż tak nie będę oszczędzał.

Gerda

Posty: 10

 
Bez tej diagnostyki samochodowej w Kędzierzynie Koźlu, byłaby lipa z moim autem. Mają dobry sprzęt, zresztą jeśli chodzi o kadrę, to z lepszą nie miałem do czynienia. Polecam gości i tyle na temat.

Elllooo12

Posty: 17

 
Bez tej diagnostyki samochodowej w Kędzierzynie Koźlu, byłaby lipa z moim autem. Mają dobry sprzęt, zresztą jeżeli chodzi o kadrę, to z lepszą nie miałem do czynienia. Polecam gości i tyle na temat.

345_14

Posty: 8

 
Jak masz problem z radiocode to w Kędzierzyn Koźlu zrobią ci to od ręki. Nie pamiętam ile płaciłem, ale nie było dużo. Sam to bym chyba nerwy stracił.

Speedy_UT

Posty: 17