• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

siatka do kontenera, tani sklep ?

siatka do kontenera, tani sklep ?

Witam. Gdzie pozyskam siatkę do kontenera, która będzie faktycznie sprawdzonej jakości? Zależy mi na najlepszym rozwiązaniu i trwałym przede wszystkim. Cena nie gra tu roli. Wymaga solidny asortyment.

Miki

Posty: 4

 
Najlepsza siatka do kontenera do transportu to siatka polipropylenowa. Nie będzie się rozciągała. Taka poprzez niezwykle długo będzie jak nowa. Polecam z własnego doświadczenia, albowiem korzystam z siatek PP od lat.

stopiw7

Posty: 6

 
Z pewnością kupię, bo nie widziałem na rynku niczego o tak dużej skuteczności. Zastanawiam się teraz nad konkretną ofertą. Nie wiem, w jakim sklepie kupić siatkę do kontenera. Chciałbym, żeby to był sprawdzony zakup. Nie chciałbym wyrzucić pieniędzy w błoto.

Jacuś

Posty: 6

 
Według mnie też do najważniejszych rzeczy przy zakupie należą parametry. Jak wybierzesz odpowiedni rozmiar oczka i grubość siatki do kontenera, połowa sukcesu. Poza tym najlepiej, żeby docięli ci taką siatkę na konkretny wymiar. Wtedy będzie dobrze zabezpieczała dany towar.

Lupusx

Posty: 9

 
A polietylen nie jest równie dobrym materiałem na siatki do kontenerów? Pytam, bo jeśli już mam zrobić taki duży zakup, to chcę mieć pewność co do jakości i trwałości przede wszystkim.

Yuri20

Posty: 7

 
Można jeszcze poczytać opinie i ewentualnie zdecydować się na któryś ze sklepów. Osobiście uważam, iż pożądane byłoby kupić siatkę do kontenera łatwo od producenta albo chociaż wiedzieć, czyja propozycja jest w danym sklepie.

Specjalista

Posty: 6

 
Generalnie nie ma co narzekać na polskich producentów w tej branży. Siatek do kontenerów i na budowę używamy na co dzień. Mamy je z kilku źródeł i każda jest w porządku. Cenowo chyba też wychodzi podobnie. Generalnie bardzo korzystna sprawa. Siatki PP to gwarancja ochrony. Są poza tym bardzo trwałe.

Klakier

Posty: 3

 
Polecam ten sklep, gdzie sam kupiłem siatkę do kontenera https://fulo.pl/58-siatki-kontenery-i-przyczepki. Mają tutaj szeroki wybór ze względu na parametry i kolory. Na pewno pomogą Ci wybrać. Zapewniają fachową obsługę. Ja jestem zadowolony, więc polecam.

hubertus

Posty: 12

 
To wzmocnienia przy obwodzie, a więc korzystnie, żeby się siatka do kontenera nie niszczyła. Kupisz taką od razu z elementami montażowymi. Musisz pamiętać, żeby powiedzieć dokładnie, do czego ci będzie służyła.

Sarever

Posty: 25

 
No tak magazyn jest wtedy zupełnie bezpieczny :) Takie właśnie polipropylenowe siatki mamy na stanie i takich używamy przy transporcie. Bardzo dobrze, że siatka do kontenerów produkowana jest na wymiar i ma różną wielkość oczek. Można dzięki temu wybrać naprawdę dokładnie dopasowane siatki pod kątem rodzaju transportu.

Marys56

Posty: 8