• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Ratownictwo drogowe A1, jaka firma ?

Ratownictwo drogowe A1, jaka firma ?

Witam. Poszukuje firmy, która oferuje ratownictwo drogowe a1. Macie jakieś propozycje od siebie?

Gruszek2

Posty: 7

 
Mam wrażenie, że pomoc drogowa a1 stoi na satysfakcjonująco wysokim poziomie. Raz miałem okazję korzystać z pomocy na autostradzie A1 i jestem zadowolony.

Bankowy

Posty: 7

 
Nie mam żadnych wątpliwości, iż pomoc drogowa a2 nie jest tania. Wszystko ma związek z faktem, iż dużo firm obsługuje dość spore odcinki tej trasy, a jednocześnie musi wliczyć koszty dojazdu do klienta.

Julian

Posty: 10

 
Bardzo wielu osobom wydaje się, że pomoc drogowa a2 tylko ściąga z klientów możliwie największe pieniądze. W rzeczywistości takie usługi są dość kosztowne. Wystarczy przytoczyć fakt, iż laweta kosztuje dość sporo, a więc przewożenie samochodów za jej pomocą także nie jest bardzo tanie.

klosert

Posty: 14

 
Dwa razy po wypadkach była potrzebna mi autolaweta a1, którą byłem w stanie zamówić w bardzo krótkim czasie. Mogę polecić takie rozwiązanie, bo po prostu inne nie istnieje. Uszkodzony pojazd musi trafić na lawetę :)

Dzidzia

Posty: 23

 
Jestem pewien, że pomoc drogowa a2, jakiej ofertę znajdziecie pod tym adresem: http://www.pomocdrogowaa1a2.pl sprosta Waszym oczekiwaniom. Nie mam zastrzeżeń do ich oferty! Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu :)

jonek91

Posty: 12

 
Zdawałem sobie sprawę, że autolaweta a1 jest kosztowna. Dopiero niedawno przekonałem się, jak dużo potrafi kosztować zrealizowanie takiej usługi. Na szczęście jest ona konieczna dopiero w skrajnych wypadkach, więc nie ma co przesadnie narzekać.

namok

Posty: 4

 
Przyznam szczerze, że byłem niezmiernie zaskoczony, gdy dowiedziałem się, że pomoc drogowa a1 świadczona jest także dla posiadaczy aut osobowych, ciężarowych, dostawczych, a zarówno nawet autobusów. Osobiście raz korzystałem z wyciągania z rowu i było OK.

dobrusia

Posty: 14