• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Ratownictwo drogowe A1, znana firma ?

Ratownictwo drogowe A1, znana firma ?

Cześć wszystkim. Chciałbym poruszyć temat ratownictwa drogowego A1. Z jakimi kosztami się ono wiąże?

Olekk

Posty: 2

 
Jestem w stu procentach przekonany, że pomoc drogowa a1, którą Wam zarekomenduję sprosta Waszym oczekiwaniom. Mam na myśli firmę: http://www.pomoc-drogowa-a2-a1-24h.pl, która jest bezkonkurencyjna! Polecam!

asdamk24

Posty: 4

 
Mogę podpisać się pod słowami jednego z poprzedników, który stwierdził, iż ratownictwo drogowe a1 potrzebuje poświęceń przede wszystkim od pracowników, którzy pracują w tej branży. Potwierdza to mój brat, który pracował w ten sposób przez kilka lat. To uciążliwa praca.

Sarenka

Posty: 11

 
Jestem w 100% przekonany, że ratownictwo drogowe a2 to zadanie, z którego należycie wywiązać się jest w stanie zaledwie kilkanaście firm w kraju. Polecam przed podjęciem współpracy prześledzić dotychczasowe osiągnięcia przedsiębiorstw, a więc przede wszystkim ich rekomendacje. Dobra praktyka :)

Januszek

Posty: 5

 
Na tym forum znalazłem bardzo wiele porad, dzięki którym najprawdopodobniej będę w stanie znaleźć absolutnie najlepszą pomoc drogową na A2.

Kitas

Posty: 7

 
Mam dużo obiekcji, jeśli chodzi o holowanie A2. Wszystko za sprawą faktu, że bardzo wielu przedsiębiorców stara się naciągnąć klientów za wszelką cenę. Próbują oni bardzo zróżnicowanych sposobów, aby osiągnąć swój cel. Na szczęście ja nie dałem się naciągnąć, nie zaakceptowałem horrendalnie wysokiego cennika.

deksta84

Posty: 12

 
Nie ukrywam, że wcale przesadnie dużo nie kosztowała mnie autolaweta a2. Wychodzę z założenia, że za takie usługi trzeba odpowiednio zapłacić, ponieważ nie należą one do typowych, z których korzystamy na co dzień.

Hello98

Posty: 7