• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Czy polecicie w Rzeszowie firmę od regeneracji turbosprężarek ?

Czy polecicie w Rzeszowie firmę od regeneracji turbosprężarek ?

Cześć wszystkim. Gdzie najszybciej i bezproblemowo zostanie przeprowadzona wymiana turbiny? Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z przedstawicielami tej branży :)

Wacław

Posty: 5

 
Zauważcie, iż wymiana turbosprężarek to ostateczność. Zdecydowanie lepszym, a raczej niezwyklej opłacalnym rozwiązaniem jest ich regeneracja. Nie mam wątpliwości, że macie podobne zdanie na ten temat.

Kitas

Posty: 7

 
Widzę, że w miastach tj. Kraków, Rzeszów, Kielce działa całkiem sporo serwisów, które działają w branży motoryzacyjnej. Nie zaryzykowałbym jednak wyboru jednego z nich wyłącznie podstawie atrakcyjnej oferty. Potrzebowałbym jakichś rekomendacji.

luke130

Posty: 10

 
Dla mnie to niewyobrażalne, że regeneracja turbosprężarek mogłaby dawać gwarancję tylko na określony limit kilometrów. Profesjonaliści dają wyłącznie gwarancję na konkretną ilość lat. Najdłuższa gwarancja, z jaką się spotkałem to bodajże 2-3 lata, ale teraz nie jestem w stanie napisać.

Anno Domini

Posty: 22

 
Usługa taka jak wymiana turbosprężarek to cecha charakterystyczna tego przedsiębiorstwa: http://www.tarkom.eu/turbosprezarki/. Mogę z całego serca polecić jego usługi, gdyż w indywidualny sposób starają się sprostać oczekiwaniom każdego klienta!

Lack

Posty: 19

 
Pamiętajcie o tym, że regeneracja turbin powinna odbywać się z wykorzystaniem oryginalnych części, które stanowią gwarancję ponadprzeciętnie wysokiej jakości. Osobiście korzystam z usług wyłącznie firm, które zapewniają, iż w rachubę wchodzą wyłącznie oryginalne części. Dla mnie to po prostu standard.

HiT92

Posty: 13

 
Uważam, że wymiana turbiny to zbyt odpowiedzialne zadanie, aby powierzyć je byle komu. Powinniście solidnie przeanalizować oferty co najmniej kilku firm i wziąć pod uwagę ich doświadczenie. Pamiętajcie o tym.

pawel253

Posty: 4