• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Regeneracja turbosprężarek, który sklep

Regeneracja turbosprężarek, który sklep

Dzień dobry. Co myślicie na temat regeneracji turbosprężarek w warsztatach samochodowych? Obecnie stoję przed koniecznością podjęcia decyzji czy zdecydować się na taką regenerację.

Babeczka

Posty: 9

 
Moje auto potrzebuje regeneracji turbiny, ale długo z nią zwlekałem. Po prostu nie miałem kasy i zaufanego warsztatu, który mógłby dla mnie zrobić tą czynność. Poczytałem trochę o niektórych warsztatach i podjąłem ostateczną decyzję. Chyba dopiero niebawem po odbiorze auta przekonam się czy była ona w stu procentach słuszna. Dzięki za rady na forum :)

Max Pejnn

Posty: 15

 
Jestem niezmiernie rozczarowany tym, ile kosztuje regeneracja turbosprężarek. Wydawało mi się, że za 2-3 stówki usługa zostanie wykonana, ale niemiło się rozczarowałem.

W rzeczywistości kosztowało mnie to praktycznie dwa razy więcej. Być może trafiłem po prostu na warsztat samochodowy, który jest najdroższy ze wszystkich.

@_24lampy

Posty: 16

 
Regeneracja turbiny dość mocno dotknęła mnie pod względem finansowym. Mimo wszystko i tak radowałem się, że nie było konieczności jej wymiany. Poniósłbym wówczas zdecydowanie doskonalsze koszty, a nie da się ukryć, że bezsprzecznie każdy chciałby takich uniknąć.

mmmm56

Posty: 13

 
Moja regeneracja turbin odbyła się za pośrednictwem http://genesisturbo.pl. Wysłałem do nich kurierem moją turbinę, a już kilka dni później otrzymałem ją zregenerowaną. Taka usługa kosztowała zdecydowanie mniej niż w wypadku lokalnego warsztatu samochodowego, któremu miałem szansę powierzyć tą samą czynność.

RufleX

Posty: 21

 
Niedawno zastanawiałem się nad tym, ile może kosztować turbosprężarka, bo kolega zadał mi podobne pytanie. Przyznam szczerze, że nie miałem zielonego pojęcia. Dopiero po sprawdzeniu cennika autoryzowanego serwisu przekonałem się, że wymiana jej na nową to wydatek… 2-3 tysięcy złotych. To mega dużo.

bogdan66

Posty: 15

 
Awaria mojego samochodu zmusiła mnie do tego, abym zorientował się, ile kosztuje naprawa turbosprężarek. Z tego powodu trafiłem na to forum dyskusyjne, gdzie udało mi się na szczęście odnaleźć wszystkie niezbędne z mojego punktu widzenia informacje. Wkrótce zamierzam zlecić naprawę wysyłając turbosprężarkę do firmy kurierem :)

snake7

Posty: 25

 
Nie dziwię się, iż tak wiele osób interesują turbosprężarki.

Sam doświadczyłem tego, ile pieniędzy należy poświęcić, aby przywrócić jej sprawność. Na szczęście w moim wypadku udało się po prostu przeprowadzić proces jej regeneracji oprócz kupować nowej.

Maciusinski

Posty: 15