• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Legalizacja wag samochodowych - POMOCY!!!

Legalizacja wag samochodowych - POMOCY!!!

Cześć, szukam działalności, która pomoże mi zalegalizować wagę i dostarczy mi w międzyczasie wagę zastępczą.

Mam nadzieję, że znacie kogoś takiego?

klosert

Posty: 14

 
Poza podstawowymi opcjami wagi zwróć uwagę na hermetyczną strukturę. Jeżeli będziesz wprowadzał wagę na stałe w pomieszczeniu zadbaj o nierdzewne właściwości.

Torbunie24

Posty: 20

 
Jeżeli w jednej firmie zamówisz wagę, pracę budowlane, a także legalizację czy inne czynności uzyskasz od ręki rabat. To wiem na pewno.

bogdan66

Posty: 15

 
Kupiłem w http://www.mobilwag.pl wagę, która sprawdza się w cięższych warunkach środowiskowych plus akcesoria. Cały komplet mi dostarczono, dano gwarancję, zapewniono o solidnym serwisie. Według mnie po pierwszym kontakcie już będziesz wiedział, że to uczciwi wykonawcy. Dodatkowo zamówisz sobie legalizację czy w razie czego hybrydyzację. Dobre firmy warto polecać ;)

kadajo

Posty: 20

 
Szukaj firmy, która oferuje nie tylko wagę, ale ich pełną legalizację, serwisowanie, wydłużony system gwarancji, własny transport, a do tego opcję negocjowania ceny nawiązania współpracy.

daron64

Posty: 17

 
Wagę od razu połącz z właściwym oprogramowaniem. Będziesz mógł analizować cały proces obsługi i zaczniesz prognozować zamówienia. Jeżeli masz taką możliwość dokup wydłużoną gwarancję. Pięć lat to myślę minimum dla profesjonalnych wag przemysłowych.

dermu34

Posty: 16