• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

chip tuning Man, polecicie ?

chip tuning Man, polecicie ?

Cześć. Czy chip tuning Renault jest w ogóle możliwy? A jeżeli tak, to na które koszty powinienem się w związku z takowym szykować?

Gubomilaa

Posty: 2

 
Cieszę się, że istnieją firmy, dla których chip tuning Scania nie stanowi większego problemu. Wiadomo, że należy kierować się doświadczeniem i pozytywnymi opiniami, które na temat poszczególnych firm pojawiają się w Internecie. Na drugi plan powinna schodzić wówczas cena takiej usługi. To moja opinia.

Sarenka

Posty: 6

 
Mam ograniczone możliwości finansowe, aczkolwiek przedmiot mojego zainteresowania stanowi chip tuning Man. Liczę na to, że uda mi się znaleźć firmę, która posiada duże doświadczenie w tym zakresie i korzystne ceny.

Jacuś

Posty: 10

 
Moim zdaniem, gdy interesuje Was chip tuning ciężarowe powinniście zainteresować się usługami tej firmy: https://funwarechiptuning.pl/tabela-mocy/tabela-przyrostow-mocy-ciezarowe.

andrew66

Posty: 8

 
Chętnie przeczytam cokolwiek na temat chip tuningu Scania, gdyż jestem zielony w tej kwestii. Już zauważyłem, że niektóre osoby wypowiadające się w obrębie tego forum dyskusyjnego dysponują rozległą wiedzę na temat chip tuningu. W takich okolicznościach zabieram się za lekturę, aby wyciągnąć jakieś wnioski.

reddy

Posty: 11

 
Każdy kierowca ma realny wpływ na to, jak wygląda spalanie ciężarówki. Niekiedy właściciele aut ciężarowych decydują się na to, aby wgrać specjalne oprogramowanie, dzięki czemu mogą osiągnąć satysfakcjonująco duże oszczędności. W tym celu najlepiej byłoby zgłosić się do fachowej firmy, aby było OK :)

Januszek

Posty: 2

 
Nie mam zielonego pojęcia, ile może kosztować chip tuning Volvo. Zamierzam skontaktować się z jedną firmą, którą polecacie tutaj na forum. Podzielę się uzyskanymi informacjami.

Dyduchrr

Posty: 7

 
Jestem usatysfakcjonowany z tego, jak w moim aucie został przeprowadzony chip tuning Renault. Nie mam nic przeciwko, aby przekazać Wam namiary na serwis, z jakiego usług korzystałem. Napiszcie do mnie prywatną wiadomość, bo nie będę tutaj nikogo reklamował :)

Boss

Posty: 5